Problem z dźwiękiem w laptopie

Witam !

Od pewnego czasu mam dziwne problemy z dźwiękiem w moim laptopie . Laptop to ProBook 4720s , sterowniki dźwięku najnowsze na czym polega problem otóż kiedy przeglądam strony internetowe jest okay w głośnikach czy też słuchawkach cisza tak jak być powinno , problem zaczyna się kiedy wejdę na YouTube i słucham muzy zaczynają się trzaski i pierdzenia , które potęgują się kiedy w trakcie słuchania wchodzę i przeglądam inne strony . Czasami dochodzi także do zawieszenia się strony , wzrasta wtedy obciążenie procesora . Przy odtwarzaniu z Winampa jest podobnie , myślałem że problem dotyczy zintegrowanej karty dźwiękowej , dokupiłem zewnętrzną kartę i jest to samo.

Wirusów nie ma komputer czysty , co może być przyczyną tego cięcia i pierdzenia w głośnikach czy też w słuchawkach , szukałem odpowiedzi w google , ba pytałem fachowców i nic , może ktoś ma pomysł co to może być i jak temu zaradzić :cry:

Dodane 15.04.2013 (Pn) 12:54

No cóż nikt nie był w stanie udzielić mi odpowiedzi ale udało mi się samemu dociec co jest przyczyną , był to program Malwarebytes Anti-Malware Pro , który powodował jakiś konflikt i problemy .

Po odinstalowaniu tego programu problem z dźwiękiem zniknął :smiley:

Temat można zamknąć