Problem z dźwiękiem w Windows 7

Witam niedawno robiłem reinstalację systemu Windows 7. Zainstalowałem sterowniki dźwięku Realtek High Definition, ale podczas przyciszania lub podgłaśniania dźwięku nie pojawia się na pulpicie pasek informujący o tym, że próbuję przyciszyć lub podgłośnić dźwięk, przed reinstalacją systemu odpowiadała za to aplikacja RtVOsd.exe

Czy mogę gdzieś pobrać tą aplikację, czy może instaluje się ona sama z odpowiednimi sterownikami dźwięku? Proszę o pomoc

NIe jest czasem teraz nowsza wersja sterowników ktora nie zawiera tego paska?

Hej,

 

Nie, za wyświetlanie takich informacji odpowiada inna aplikacja - najczęściej dodatkowy program producenta sprzętu. W przypadku Acerów to na przykład Lunch Manager. Co to dokładnie za komputer/laptop?

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dokładnie, jeżeli masz laptopa (a wnioskuję, że masz) to musisz poszukać na stronie producenta laptopa dla swojego modelu oraz odpowiedniego programu (zazwyczaj opisy programów pozwalają na identyfikację). 

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Znajdź dodatkowe aplikacji na stronie producenta…

polo90

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.