Problem z dźwiękiem z PC na monitorze podłączonym przez HDMI

Witam, wczoraj zakupiłem sobie Monitor TV od LG, jego model to LG DM2350D. Podłączyłem sobie do niego TV analogowa, PS3 i komputer. 2 ostatnie przez HDMI, konsola działa dobrze. Za to komputer niezbyt. Mój problem polega na tym ze podłączając przez HDMI chciałem, aby dźwięki z komputera tez wychodziły przez głośniczki z telewizorka. Ale tak nie jest. Słychać przez te głośniki tylko program Skype, gdy ktoś dzwoni, itp. Jak puszczam muzykę cisza, proszę o szybką pomoc. Próbowałem już w ustawieniach systemowych zmieniać, żeby urządzenie na HDMI było jako domyślne, ale bez skutku. Mój system to Windows 7 Home Premium x64 bit. Z Góry dzięki za pomoc.

A jakiego programu używasz do odtwarzania muzyki? Być może właśnie w nim musisz przestawić w opcjach urządzenie wyjściowe.

W odtwarzaczu też musisz ustawić domyślne wyjście tak jak w dźwiękach systemowych.U mnie np.w foobarze jest syncmaster-1 nvidia high definition audio.

Więc tak, nie chodzi mi tylko o muzykę, ale też różne inne dźwięki. Do muzyki używam zwykłego Windows Media Playera, w nim też grzebałem w ustawieniach co do wyjściowych, itp. i nic. Co do mojej karty graficznej jest to HIS Radeon 5770 HD 1GB i to pod nią podpiąłem ten monitor.

A i jeszcze tutaj powiem, że mam też głośniki i słuchawki, które są podłączone do kompa. Ale używam przeważnie słuchawek, a chciał bym to wszystko zsynchronizować albo poustawiać jaki program przez które urządzenie ma odtwarzać swoje dźwięki.

Powinno być ustawione coś takiego

30339427.th.jpg

Wszystko działa! wielkie dzięki !!