Problem z dźwiękiem z VISTA BASIC '07

Witam! Mam problem z dźwiękiem na Windows Vista Basic. Zakupiony w 2007 roku. Mam na komputerze zainstalowane dwa systemy operacyjne: XP oraz Vistę. Przez 3 lata wszystko działało poprawnie. Niedawno z Vistą zaczęły się dziwne problemy m.in. z dźwiękiem. Tydzień wcześniej wszystko grało. Wczoraj jak włączyłam vistę by sprawdzić aktualizację, dźwięk nie działa. Głośniki są dobre, ponieważ działają one na XP. Karta dźwiękowa była sprawdzana. Wszystko z nią w porządku, sterowniki także. Żadne błędy nie wyskakują. Proszę o pomoc z góry dziękuję :slight_smile:

Hej,

Na początek sprawdź poziomy głośności w mikserze; być może dźwięk został wyciszony lub ściszony. Gdy poziomy będą OK, zainstaluj ponownie sterowniki do chipsetu płyty głównej, zrestartuj komputer i zainstaluj ponownie sterowniki do karty dźwiękowej. Po kolejnym restarcie zaktualizuj pakiet DirectX.

:arrow: Jaka dokładnie jest to karta dźwiękowa??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Lub przeinstaluj kodeki.Polecam zainstalować te http://www.majorgeeks.com/download.php?det=5326 + np real alternative i qt alternative .

xxaleks , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978