Problem z dźwiekiem

(Popiel199) #1

Witam, mam problem nie mogę zainstalowac sterowników od k. dźwiekowej tzn. niby sa zainstalowane ale dźwięk nie działa wyskakuje error że nei mam urządzenia od dźwięku zainstalowanego. a gdy probouej zainstalować sterowniki od k. dźwiękowej z płyty wyskakuje błąd że już są zainstalowane. prosze o pomoc. z góry dzieki.

P.S. jeżeli będzie coś jeszcze potrzebne to piszcie a ja to w jak najkrótszym czasie postaram się dac wam żebyście mi pomogli

pozdrawiam bartekpopell

(system) #2

co to za karta dźwiękowa ?? zintegrowana ?? na slocie PCI ?? nie podajesz żadnych szczegółów poza ogółami że dźwięk nie działa... jakie sterowniki instalowałeś ?? z płytki dostarczonej do płyty głównej / albo do karty dodatkowej ??

(Popiel199) #3

wiec tak jest to zintegrowana k. dźwiękowa stery juz były zainstalowane mimo to nie działa dźwięk a tych z płyty od p. głównej nie idzie zainstalować model płyty głownej to asus p5rd2-vm a error który wyskakuje podczas chęci zainstalowania owej k. dźwiękowej to "Pliki sterownika audio nie obsługują osprzętu tego komputera

Uwaga: Jeśli odinstalowano oprogramowanie audio bez ponownego uruchomienie komputera należy uruchomić ponownie, a następnie uruchomić ten program instalacyjny"

coś jeszcze podać to piszcie ;]

(system) #4

spróbuj te

http://www.techspot.com/drivers/driver/ ... tion/7051/