Problem z dźwiekiem

Witam, mam problem nie mogę zainstalowac sterowników od k. dźwiekowej tzn. niby sa zainstalowane ale dźwięk nie działa wyskakuje error że nei mam urządzenia od dźwięku zainstalowanego. a gdy probouej zainstalować sterowniki od k. dźwiękowej z płyty wyskakuje błąd że już są zainstalowane. prosze o pomoc. z góry dzieki.

P.S. jeżeli będzie coś jeszcze potrzebne to piszcie a ja to w jak najkrótszym czasie postaram się dac wam żebyście mi pomogli

pozdrawiam bartekpopell

co to za karta dźwiękowa ?? zintegrowana ?? na slocie PCI ?? nie podajesz żadnych szczegółów poza ogółami że dźwięk nie działa… jakie sterowniki instalowałeś ?? z płytki dostarczonej do płyty głównej / albo do karty dodatkowej ??

wiec tak jest to zintegrowana k. dźwiękowa stery juz były zainstalowane mimo to nie działa dźwięk a tych z płyty od p. głównej nie idzie zainstalować model płyty głownej to asus p5rd2-vm a error który wyskakuje podczas chęci zainstalowania owej k. dźwiękowej to "Pliki sterownika audio nie obsługują osprzętu tego komputera

Uwaga: Jeśli odinstalowano oprogramowanie audio bez ponownego uruchomienie komputera należy uruchomić ponownie, a następnie uruchomić ten program instalacyjny"

coś jeszcze podać to piszcie ;]

spróbuj te

http://www.techspot.com/drivers/driver/ … tion/7051/