Problem z dzwiękiem

Gdy słucham muzyki to co jakiś czas piosenka zwolni a po chwili znowu gra normalnie. Może to od sterowników? Bym zaaktualizował ale nie wiem jaką mam karte dzwiękową.

Mam zainstalowanefo Xp Pro

To jest napisane na obudowie laptopu:

Acer aspire 5720G

intel core 2 Duo 1.800 GHz

2 GB DDR2

nvidia geforce 8400m gs

Proszę o pomoc :slight_smile:

Zainstaluj Everest’a to dowiesz się o swoim kompie znacznie więcej.

Zainstalowałem ale to mi zabardzo nie pomogło. Mam zainstalowane sterowniki z realtek, ale nie wiem czy to ich potrzebuje bo nie wiem jaką mam dzwiękową karte a w tym everescie to nie moge znalesc nic na jej temat, chyba że źle szukam.

Napisz dokładny model laptopa.

W Evereście: Komputer --> Podsumowanie --> Multimedia --> Karta dźwiękowa.

Karta dzwiękowa: realtek hd audio output

Tylko to jest więc ściągnełem jakieś do tej karty i nie pomogło

viewtopic.php?t=76390&highlight=sterownik%F3w- przeczytaj jak prawidłowo instalować stery. A TU znajdziesz stery do Realtek HD Audio.

Oty Kosz

Edytowałem pierwszy post…

Zainstalowałem te sterowniki jak jest napisane ale dalej to samo. Zauważyłem że podczas gdy muza się zamula to i komp troszkę też. Może coś się przegrzewać? Już nie mam pomysłów czym to może byś spowodowane :frowning:

Może jakieś sterowniki się “gryzą”. Dzisiaj przeinstalowałem XP i zainstalowałem tylko te stery które musiałem(kar. graf [nie jest podpisane cyfrowo, wyskoczylo mi to podczas instalacji], kart. dzwiekowa, od chipsetu). I muzyka mniej się przycina. To może byc od tej karty graficznej ktora nie jest podpisana cyfrowo czy jakos tak?