Problem z dzwiekiem

witam wszystkich i proszę o pomoc, mój problem polega na tym ze laptop źle odtwarza dźwięk, jeśli chodzi o głośność to jest ok, ale np, w czasie oglądania filmów prawie wcale nie słychać dialogów a zamiast tego bardzo dobrze słychać muzykę z filmu, (podkład dźwiękowy) myślałem ze to tylko gdzieś w ustawieniach wystarczy zmienić ale to nic nie dało, zainstalowałem najnowsze kodeki i nic, mam drugi taki sam laptop, (ten sam model) drugi laptop odtwarza wszystko bardzo dobrze i wszystko jest ustawione w obydwóch tak samo ale dźwięk dalej nie jest taki sam, może jest gdzies opcja zmiany ustawień o której nie wiem , dzięki za wszystkie porady :))

Podaj model tego laptopa. Próbowałeś reinstalować sterowniki?

model acer aspire 7520, system winxp ale nie taki typowy tylko ten okrojony dla zwiekszenia wydajnosci MX ,a na kazdym filmie jest tak samo

Na każdym filmie jest tak samo ?

Jaki posiadasz system operacyjny ?

jakoś sobie poradziłem, zmienilem sobie ustawienia, i teraz działa, tzn ustawienia nie są takie same a mimo to działa tak samo, wygląda to tak

http://id.wklej.org/s/17085

dzięki za zainteresowanie, nadal czekam na propozycje co bym musiał zrobić żeby wszystko było tak samo ustawione i tak samo działało , pozdro

ja mam problem z dzwiekiem w gatewayu, od niedawna cos sie wali

Dlaczego masz w tej chwili głos tylko z jednego głośnika? Podejrzewam, że w trakcie montażu ktoś zamienił kabelki od głośników. Taki efekt dają głośniki włączone w przeciwfazie.