Problem z dzwiekiem

(Hunter 69) #1

witam wszystkich i proszę o pomoc, mój problem polega na tym ze laptop źle odtwarza dźwięk, jeśli chodzi o głośność to jest ok, ale np, w czasie oglądania filmów prawie wcale nie słychać dialogów a zamiast tego bardzo dobrze słychać muzykę z filmu, (podkład dźwiękowy) myślałem ze to tylko gdzieś w ustawieniach wystarczy zmienić ale to nic nie dało, zainstalowałem najnowsze kodeki i nic, mam drugi taki sam laptop, (ten sam model) drugi laptop odtwarza wszystko bardzo dobrze i wszystko jest ustawione w obydwóch tak samo ale dźwięk dalej nie jest taki sam, może jest gdzies opcja zmiany ustawień o której nie wiem , dzięki za wszystkie porady :))

(Cosik Ktosik) #2

Podaj model tego laptopa. Próbowałeś reinstalować sterowniki?

(Hunter 69) #3

model acer aspire 7520, system winxp ale nie taki typowy tylko ten okrojony dla zwiekszenia wydajnosci MX ,a na kazdym filmie jest tak samo

(Seba86mu) #4

Na każdym filmie jest tak samo ?

Jaki posiadasz system operacyjny ?

(Hunter 69) #5

jakoś sobie poradziłem, zmienilem sobie ustawienia, i teraz działa, tzn ustawienia nie są takie same a mimo to działa tak samo, wygląda to tak

http://id.wklej.org/s/17085

dzięki za zainteresowanie, nadal czekam na propozycje co bym musiał zrobić żeby wszystko było tak samo ustawione i tak samo działało , pozdro

(Adam159159) #6

ja mam problem z dzwiekiem w gatewayu, od niedawna cos sie wali

(Boytech) #7

Dlaczego masz w tej chwili głos tylko z jednego głośnika? Podejrzewam, że w trakcie montażu ktoś zamienił kabelki od głośników. Taki efekt dają głośniki włączone w przeciwfazie.