Problem z dźwiękiem

Mam problem z dźwiękiem … tzn. zaczęło się to gdzieś od tygodnia … włączam komputer… i muzykę … po jakieś 1 min. dźwięk się wyłancza… następnego dnia też włączam kompa… i ok. 2 min. dźwięk off … później już wgl. nie chodził dźwięk … aż do ostatnich dni… ponieważ dałem wszystko na maxa w " Ragulacji głośności " … i jeszcze w głośnikach przy kompie… dźwięk jest… tylko ledwo słyszalny… i tu moje pytanie : Czy coś jeszcze w komputerze moge podgłośnić ? Czy karte mam zjechaną ? Czy jest może jakaś aplikacja do podgłaśniania ? prosze o pomoc…

Jaka karta dźwiękowa? :wink:

nie ja tam kompem się za bardzo … nie interesuje więc jest to mi obce… ale myślę że jakaś " starsza " komp. składany i jeszcze kilka lat temu… :slight_smile:

:o Nie pytam ile lat tylko czy zintegrowana czy nie? :wink:

Czy z pisaniem w języku ojczystym też masz problemy? Co w Twoim dialekcie oznacza zwrot “wgl”? Bo mnie to nic nie mówi, podobnie jak “nie ja tam kompem”.

Zacznij pisać bardziej zrozumiale, to wtedy łatwiej będzie nam Ci pomóc. Zakładam, że Twoja karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną, bo jest to najczęstsza opcja, zacznij więc od przeinstalowania sterowników od karty dźwiękowej. Sterowniki znajdziesz na płycie CD, którą otrzymałeś przy zakupie komputera. Korzystniejszym wariantem byłoby zainstalowanie nowszych sterowników, ale wtedy musiałbyś wiedzieć dokładnie jaką masz kartę dźwiękowa bądź płytę główną. Zacznij więc przeinstalowania tych co masz, jeśli to nie pomoże będziemy myśleć dalej.

nieważne , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

towerone , daruj sobie zbędne komentarze.