Problem z dźwiękiem

Witam

Posiadam laptopa MSI ex625, system operacyjny windows 7 32 bit. Ostatniod próbowałem naprawić wbudowany mikrofon, jako że nie działał i przez nieuwagę usunąłem stery z dźwięku. No i laptop oniemiał. Z problemem poradziłem sobie przywracając stary sterownik i aktualizując go do nowego. Wydawało mi się, że problem został rozwiązany, gdyż dźwięk jest, ale jak się okazało - nie działają wejścia na słuchawki i głośniki (Logitech x-530, ale używam tylko dwóch z 5ciu z racji braku miejsca w akademiku). Wydaje mi się, że taki stan rzeczy wynika z tego, że z menadżera urządzeń zniknęła jedna pozycja odpowiedzialna właśnie za te wejścia.

http://imageshack.us/f/69/dzwieks.png/

Nie mam pojęcia jak to naprawić, na każdej stronie na którą wchodzę w celu ściągnięcia nowych sterowników audio do tego laptopa, okazuje się, że plik przeze mnie szukany nie istnieje.

(Not Found

The requested URL /files/downloads/dvr_exe/audio_vista_ex620_nb.zip was not found on this server.)

PS. Mikrofon dalej nie działa :stuck_out_tongue:

Z góry dziękuję za pomoc

EDIT

Głośniki działają, pomogło przywrócenie systemu do stanu z przed odinstalowania sterowników. Nadal jednak nie działa mikrofon :confused: Wszystko podłączone, nic nie jest wyciszone, przy włączeniu ‘nasłuchuj tego urządzenia’ słychać tylko szum, nic więcej.

Pożyczyłem słuchawki z mikrofonem od sąsiada, problem cały czas istnieje, na jego komputerze słuchawki i mikrofon działają normalnie.

Jaką masz dokładnie kartę dźwiękową ?

Wiem że HD tylko nie wiem jaka.

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset?

Sprawdź ten temat:

cichy-mikrofon-t401860.html

razamatazz ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.