Problem z dźwiękiem

SIEMA, moze ktos potrafilby pomoc …mam win98se, po zainstalowaniu sterownikow dźwiek tak czy siak nie działa . kiedy właczam winampa i byle jaka piosenke to wyskakuje bład

errorcode32 mmsystem032 format nie moze byc przetlumaczony ani obslugiwany. HELP aha jeszcze jedno kiedy wchodze w panel sterowania/multimedia to tam w audio nie jest wybrane zadne urządzenie i nie da sie wybrac , wszystko jest na szaro help please

Chyba jednak nie zainstalowałeś tych tych sterowników, bo ja miałem podobnie tylko gdy zainstalowalem stery już wszytko było wporzo.

Aha i nie zapomnij o ustawieniu w panelu sterowania w dziękach i urządzeniach audio przestawić Zsuwaki na MAXAAA.

Szare paski są dlatego, że komputer nie wykrywa żadnego sprzętu AUDIO. Więc wejdź w Panel sterowania - Dodaj sprzęt - i postępuj zgodnie z kreatorem. Musisz dodać kartę muzyczną do urządzeń Powinno Być OK :slight_smile:

ja to bym kliknął prawym przyciskiem myszki na moj komputer… i wejsc w zakladke “menedzer urzadzen”

noi tam na liscie poszukac CZY jest karta dzwiekowa… a jesli juz jest to czy nei widnieje przy niej ikonka wykrzyknika… jesli widnieje - albo sterowniki - albo karta popsuta…

no i nic :confused: dalej to samo, a moze to jakis wirus ? ja juz sie normalnie zalamuje :frowning: jak cos to gg:2248972. a i jeszcze jedno zrobiłem tak jak mowiles z tym dodaj nowy sprzet ale dalej jak wchodze w panel sterowania/multimedia/zakladka audio to tam jest wszystko szare :frowning:

Złączono Posta : 13.02.2006 (Pon) 18:55

a moze to te sterowniki ?:confused: cos tak mi sie wydaje i wogole poszukuje sterownika c-media WDM audio driver, ale nigdzie znalezc nie moge