Problem z dźwiękiem :/

Gdy dziś rano uruchomiłem komputer nie było żadnego dźwięku! Np. przy włączeniu winampa wyskakuje: bad directsound driver. Please install propoer drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078. Mam karte dźwiękową zintegrowaną z płytą więc zainstalowałem jeszcze raz stery do karty, mimo to dalej nie ma dźwięku. Proszę o pomoc.

musisz jeszcze raz zainstalować sterowniki do karty dzwiękowej

jak już mówiłem mam kartę zintegrowaną z płytą główną i instalowałem stery już, nic to nie dało.

ale najpierw tamte wywal i wgraj jeszcze raz jezeli nc też nieda spróbuj przywracania systemu

ok. dzieki;)

Złączono Posta : 20.03.2006 (Pon) 9:56

niestety to nic nie dało:/ jak zrobić to przywracanie systemu??

wchodzisz w start wszystkie programy akcesoria narzędzia systemowe i naciskasz przywracanie systemu i wybierasz do jakiego dnia ma się komputer cofnąć

jeszcze jeden mały problem:/ nie mogę zmienić daty. Mam tylko dzisiejszą :confused: co trzeba zrobić?

a masz włączone przywracanie systemu zzxu0b868orvljzum.jpg (napisz jak pamiętasz kiedy instalowałeś windę) bo jeżeli np dzisiaj to nie będziesz miał przywracania systemu :frowning:

Złączono Posta : 20.03.2006 (Pon) 10:48

a nie masz przypadkiem jakiegoś wirusa w kompie wszystko inne działa poprawnie ??