Problem z Easeus Partition Manager

Witam.

Mam bardzo przykry problem mianowicie kiedys instalowalem program win to flash i nagle wylaczyl mi sie samodzielnie komputer i po wlaczeniu wchodze na moj komputer i 2 dyskow nie ma…

w programie easeus partition manager znalazlem te dyski ale gdy chce je odzyskac wyskakuje mi blad :

“This partition cannot be undeleted because it will overwrite the existing system or boot partition and make and make the system unboottable”

wlasnie na tej jednej partycji jest zainstalowany system i ma ona najwieksza pojemnosc ;/

glowny teraz C ma 19,5 gb i prawie nic nie moge na nim zainstalowac .

kiedys do dyskow byly przypisane literki i teraz jest tylko znaczek *: i tyle .

ma ktos moze jakis pomysl jak odzyskac wszystkie dla mnie wazne dane ?

zeby nie bylo umieszczam takze screena :

http://img703.imageshack.us/f/dyskkw.jpg/

Hej,

Jak sytuacja wygląda w przystawce zarządzania dyskami - Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem -> gałąź Magazyn -> Zarządzanie dyskami. Pozostałe partycje są widoczne? Mają przypisane literki?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sprawdzałem to już kiedyś, ale widać tylko cały jeden dysk który ma 74 gb, ale jest tylko ta jedna, która pozostała co ma 19 gb a pozostałych 2 nie ma… i literek też nie mają przypisanych i nawet ich nie widać.

chudy1632 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Hej,

:arrow: Próbowałeś sprawdzić ustawienia poszczególnych partycji przy pomocy programu GParted uruchamianego w środowisku LiveCD? Jak w nim widoczne są partycje oraz ich systemy plików?

:arrow: Jeśli na partycjach nie ma żadnych ważnych danych, może w programie GParted warto będzie je sformatować i na nowo przypisać ustawienia.

Pozdrawiam,

Dimatheus

możliwe że TestDisk odzyska w całości zgubione partycje

czytaj