Problem z edonkey2000


(Christoff666) #1

Mam pewien kłopot z Osiołkiem, ściągniętym zresztą z tej strony :wink:

podczas instalowania kapsersky dał komunikat o wykryciu trojana, chyba z 3 razy coś takiego mi sie pokazało... przeskanowanie instalki nic nie wykryło heh

pomijam fakt, że program nie chodził, ale mniejsza o to (oczywiście przeskanowałem kompa w całości kilka razy i nic nie ma, więc jest chyba ok.

Sciągnąłem instalke z innej strony (programy wp) i było znowu to samo, znowu jakiś trojan podczas instalowania (kaspersky za każdym razem usuwał go bez problemów)

Nie wiem w czym tkwi wina, a komp jesr czysty, więc ok, ale po prostu jakiegoś p2p chce mieć do ściągania, trudno przecież, żeby każda instalka była zarażona :wink: Czekam na Wasze opinie.

stąd pobrałem osła (już go wywaliłem):

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=288&t=46

proszę uważać na słownictwo - squeet


(Zolin738) #2

ja bym się radził taym nie przejmować, bo kaspersky jest czuły i wykrywa czasem prozaiczne problemy. To samo miałem ale z Bearshare, przeskanowałem skanerem online i nic nie znalazło. :smiley:


(Paluszczak) #3

A tak wogule, to ten klient p2p jest badziewny... Poświęc troche czasu i poszukaj czegoś lepszego...


(Christoff666) #4

hehe, no coś w tym jest, ale wrażenie nie miłe i tak :wink:

poza tym, jak już napisalem, za 1 razem osioł nie chodził, a jak drugi raz instalowałem i mi wyskoczyło znowu to samo, to dalej już mi się nie chciało probować (ryzykować :stuck_out_tongue: ? )

może i tak, ale mi wystarcza :slight_smile:


(Zolin738) #5

jakiego masz tego kasprzaka? i jeżeli nie wierzysz to zainstaluj sobie wersję testową nortona 2006 http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1350&t=30 i pewnie nic nie wykryje, być może to firewall?

jaką masz zapore?


(Christoff666) #6

Jako tako firewalla nie mam ;] (chyba lol)

kapsrzak pro 5.0.388

dodam tylko, że kiedyś też miałem tego antywira i przy instalowaniu tego samego osła nic nie wyskakiwało