Problem z eDonkeyem

No więc tak mam sobie edonkeya wszystko pięknie ładnie, a tu nagle włączam sobie i w zakładce transfers ( czy jakoś tak - tam gdzie są pokazane rzeczy co się pobiera ) wszystko zniknęło. Ale na dysku wszystko jest tylko że program tego nie widzi co mam robić???

Może program się gwałtownie wyłączył i nie zapisało ustawień? A tak ogólnie to go nie polecam.

Zobacz czy masz coś w tym katalogu:

\Program Files\eDonkey2000\temp

w tym katalogu wszystko jest tak jak było wszystkie pliki są i mają tyle samo mega ile miałem ściągniętego pliku

Więc zrób tak:

Przenieś wszystko z tego foldera w inne miejsce. Następnie wyszukaj normalnie i koniecznie TE SAME pliki co przedtem i zacznij je od nowa ściągać. Wyłącz edonkeya i wejdź spowrotem w folder temp. Będą tam nowe pliki. Z każdego z nich skopiuj nazwę i nadaj ją danym odpowiednikom,które na początku przeniosłeś w inne miejsce. Gdy już wszystkie nazwy podmienisz to skopiuj te pliki które przeniosłeś z foldera temp,spowrotem do tego foldera. Powinno się pojawic zapytanie czy zamienić pliki,na co musisz przystać. Po uruchomieniu edonka powinno być OK.