Problem z edycją strony nie mogę dodać faviconu

Witam ostatnio znajomy poprosił mnie o edycję strony internetowej i dodanie faviconu, same dodanie faviconu nie jest trudne bo wrzucam favicon.ico do głównego katalogu i dodaję dwie linijki kodu. Tylko że nie mogę odnaleźć odpowiedniego index.html, bo strona jest podzielona na sklep internetowy itd. jest sporo folderów i w każdym index.html nie pasuje.

Gdy klikne pokaż źródło strony to widzę kod html stronę jasno i wyraźnie, a nie mogę odnaleźć jej na serwerze. Koledze to robiła jakaś firma i nie wiem jak to edytować bo nawet jak dodam do głównego index.html te kody to ich nie ma potem jak biorę źródło strony.

Wklej listing plików z katalogu z plikami strony na serwerze.

Ewentualnie wklej od razu zawartość pliku .htaccess

uphate , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

czyli mam wkleić do .htacess te dwie linijki co dodaje do html żeby favicon się wyświetlal? Bo po prostu klikam na strona główne i pokaż źródło i tam jest wszystko po kolei w czytelnym html, wchodze na serwer katalog główny a jest tam jakby inny kod.

Nie, wklej to w poście w tym temacie. Sprawdzimy co jest nie tak :wink:

Nie musisz dawać znaczników dot. favicony. Wystarczy, że wrzucisz ją do głównego folderu,