Problem z EF 81 Benq siemens

mam taki problem mam kabel sterowniki do kabla i wszystkie potrzebne programy aby wgrać plik mp3 na komórkę wszystko oryginalne ale gdy wrzucam np. jakiś utwór mp3 to pod koniec kopiowania wyskakuje mi błąd że kopiowanie się nie powiodło… może ktoś mi to wyjaśnić co mam zrobić ??

Witam miałem ten sam problem w nec e540,ale przez irde przesyłałem wyskakiwał mi błąd tylko dlatego ze mój tel. nie mógł pobierać danych przez irde większych niż 1mb, może twój fon tez ma coś podobnego, pozdro.

ale tapety moge przesyłac z kompa, a mp3 tylko przez bluetocha da sie a z kompa przez kabel nie da rady :confused:

Jaki program używasz? Polecam - Brew Mobile Commander [bMC], łatwy i prosty w użyciu.

Jak wrzucasz to skracaj nazwy mp3 bo EF81 nie widzi piosenek które mają więcej niż ileś tam znaków. Nie mogą być długie.

Rozwiazaniem problemu w tym modelu EF81, jest skrocenie NAZWY UTWORU , skroc jak najbardziej i napewno pojdzie bez błędu.

ok dzięki bede próbował w najbliższym czasie jak coś bedzie nie tak to sie odezwe…