Problem z efektami i przejściami w Movie Maker 2

Problem taki jak w tytule. Gdy odpalam MM2 wyświetla mi się komunikat: brak pliku do przejść i efektów wideo (zrzut: http://img53.imageshack.us/img53/5564/zrzutac2.jpg). Co ma zrobić? Gdy wgrałam system ten problem już był. Po formacie działał jeden dzień, potem znów wysiadł. Teraz po wgraniu Service Pack 3 też działał 1 dzień po czym padł…

Jak to naprawić?

Ps. Miałam dwie wersje systemu więc co na pewno nie jest problem z moją płytą.

Sciągnij na nowo sam WMM… :slight_smile:

Dzięki za sugestię, wgrałam od nowa i póki co wszystko działa jak należy

Niestety, zapewne jak zrestartuję komputer znów program odmówi posłuszeństwa…

Zresetuj i sprawdź… :slight_smile:

Miałam rację, nie działa

Scan HijackThis i Combofix.

Logi na forum.

Pewno jaki syf tak sam z siebie by się chyba nie sypał :?:

Czy ja wiem… Jak miałam nowiusieńką nakładkę systemu też działał jeden dzień i siadł (bez podłączenia do internetu). Z kolei logi miałam sprawdzane wczoraj i wszystko jest okej…

To pewnie przez nakładkę… :frowning:

Hm… Wygląda na to, że za każdym razem gdy będę chciała odpalić ten program będę musiała go wgrywać… No nic. Nie od dziś wiadomo, że windows ma masę zbędnych błędów :? .

Na tym zakończę. Dziękuję za pomoc :smiley:

Ja jakoś nigdy nie miałem problemów z WMM…

Nie ma za co… :slight_smile:

Dobra, teraz mam inny problem. Efekty są, przejścia są ale… żadnego filmu nie chce mi wgrać :evil:

Oto co mi się wyświetla:

Nie można zaimportować pliku C:\Documents and Settings\xxx\Pulpit\film pldub.avi, ponieważ nie jest zainstalowany koder-dekoder wymagany do odtwarzania pliku. Jeśli już próbowano pobrać i zainstalować koder-dekoder, zamknij i uruchom program Windows Movie Maker, a następnie ponownie spróbuj zaimportować plik.

E… O który kodek może chodzić? Bo mnie zaraz normalnie coś trafi…

Może jekiś divX? :?: :?:

Dubra, już po problemie. Ściągnęłam ffdshow i teraz wszystko chodzi jak złoto:D