Problem z Ekranem & Programy

(Rafi) #1

Witam

Mam problem otóż jak odpalam gre i chce ustawić żeby była w okienku a nie jak normalnie pełnoekranowa to w ustawieniach gry odznaczam tryb pełnoekranowy i pojawia mi sie błąd "Upewnij się że twój system pozwala na wybrane ustawienia". Pytanie brzmi: Jak się upewnić czy mój system pozwala zdjąć tryb pełnoekranowy z gier? oraz Jak zrobić bym mógł odpalać gry w okienku ?

P.S. Mam monitor Philips Brilliance 150P i GeForce 2 MX/MX400.

(Mrs.Incredibles) #2

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę GRY - Właściwości - Zgodność - Ustawienia Ekranu - zaznacz “Uruchom w rozdzielczości 640 x 480”. Zobacz Czy jest OK.

(Rafi) #3

Nic to nie daje. Nadal pełny ekran :?

(LiL Banana) #4

Jak gra się włączy naciśnij naraz Alt+Enter.

(Rafi) #5

Nic z tego. ten sam błąd mi sie pokazuje nistety… A może coś w systemie musze ustawić żeby zaczeło działać ?

(Gk88) #6

istotne jest też jaka to jest gra… bo niektore (osobiscie sie spotkalem z jedną) na takie rzeczy jak praca w oknie nie pozwalają

w moim przypadku byla to gra MuOnline - nie dziala w niej alt+tab… nie da sie uruchomic w oknie… intencje programistow - rozumiem :slight_smile: - nie chcą zeby ludzie zostawiali gre na AFK i robili sobie cos po systemie :smiley:

jesli to jest gra online - mysle ze problemy moga byc spowodowane wlasnie tym :slight_smile:

(Rafi) #7

Nie, to nie jest gra online. To jest dokładnie mówiąc Football Manager 2006. Jak wcześniej wspomniałem jest opcja w ustawieniach gry o tryb pełnoekranowy więc gra na to pozwala poza tym mój kolega gra w tą gre w okienku (dużo wygodniej) ale też nie chodzi o samą gre, wole wiedzieć czy z systemem wszystko w porządku.