Problem z eksplorerem podczas instalacji programów

Witam

Mam następujący problem, otóż gdy np. chcę wejść na jakiś dysk lub usunąć jakiś program przez panel sterowania pojawia mi się komunikat: “program eksplorator windows pzestał działać” - z problemmem tym walcze już dobrych parę godzin… na początku explorer nie uruchamiał się na starcie, ale po kilku próbach jest progres, chociaż system dalej nie działa jak powinien ;/

Korzystam z systemu windows 7 próbowałem już ccleanera ale problem ten uniemożliwia mi nawet jego instalację ;/

z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Miałem taki problem z explorerem, okazało się, że to był wirus. :]

Nie chciało mi się z tym walczyć i w ogóle, przeinstalowałem od razu system. ;] Miałem takie same problemy, wyłączał mi Windows Defendera, na starcie systemu błędy były, jakieś komunikaty, że czegoś brakuje, chciałem odinstalować program, który zainstalowałem 2 dni wcześniej (prawdopodobnie on był problemem) i własnie nie mogłem, był ten błąd z explorerem. :]

Na szczęście antywirus mi pomógł (Avast), ale błędy przy starcie systemu nadal się pojawiały (te, że czegoś brakuje itp.). Nie miałem już ochotę na zabawy, skorzystałem z Recovery. ; D

sonice , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spróbuj tego :slight_smile: http://support.microsoft.com/gp/pc_ie_intro/pl POWINNO POMÓC.