Problem z eksportowaniem do jedne pliku w Ulead Video Studio

Dotyczy programu Ulead Video Studio.Problem polega na tym, że poskładałem już wszystko, do jednego filmu, łącząc go oczywiście z kilku innych,plus zdjęcia - ale gdy chcę stworzyć z tego tego wszystkiego jeden plik, to nie da rady - zatrzymuje się na 99% i dalej nie chce iść. Rqaz gdzieś mi napisało, że brakuje jakiejś biblioteki, czy coś takiego, ale to byłó przy eksportowaniu na mpg, natomiast przy eksportowaniu do formatu dvd, jest tak jak napisałem wcześniej (że zatrzymuje się na 99% i nie idzie dalej).

Proszę o pomoc :expressionless:

PS: “Unable to load library” - p;okazuje się taki komunikat, gdy ma zacząć przetwarzać zdjęcia :expressionless: - zdjęcia znajdują się w tym samym folderze, co przedtem, i ścieżka dostępu nie została zmieniona jakby co :expressionless:

zobacz to:

http://forum.idg.pl/audio_wideo-f124-ul … 62904.html

no cóż, próbowałem zmienić ustawienia pamięci wirtualnej, ale nie udało się, wyskakuje mi błąd 80041001 i tyle z tego :expressionless: - ale to moze dlatego, ze komputer nie ma aż tyle pamięci wirtualnej.

Zastanawia mnie, co to znaczy, ze ten ktoś, kto miał ten sam problem, usunął wszystkie animacje 3D i potem mu się zgrał film normalnie? Bo jeśli chodzi o te przejścia między konkretnymi częściami filmu, to nie chciałbym z nich rezygnować - one nadają przynajmniej kształt temu filmowi.

Udało się. Dokładnie tak jak w tym linku powyżej, miałem problem z tąsamą rzeczą w programie. Nie chodziło jednak o zmianę mb w pamięci wirtualnej do 4096, jak podają nawet na stronie Ulead Video, ale o usunięcie tych animacji 3D.

Na początku myślałem, że muszę wszystkie animacje usunąć, ale tu chodziło tylko o te, które są oznaczone kodem 3D, a poza tym nie wszystkie 3D.

Nie wiem co jest z tymi 3D animacjami, ze blokują stworzenie jednego pliku filmowego, ale okazuje się, że jakiś wpływ na to mają.

Teraz już wszystko śmiga, film udało się stworzyć, a ja wiem, że nie należy tam dodawać animacji 3D.

Dzięki za pomoc,pozdrawiam wszystkich :smiley: