Problem z emulacją dvd Asterix na olimpiadzie

Witam,

Chcę emulować na kompie grę Asterix na olimpiadzie, ale napotykam na taki problem, że po zgraniu obrazu płyty do kompa za pomocą Alkohol120%, następnie po jego zamontowaniu, instalacja przebiega bez problemu, natomiast jak uruchamiam grę to wyskakuje komunikat “Włóż oryginalny nośnik do napędu dvd”. Gra jest kupiona w sklepie.

Pozdrawiam i czekam na porady.

A jakie zabezpieczenie posiada ta gra :?: Bo w bazie DT tej gry nie ma, a inna baza której nie wymienię podaje dla wersji tej gry 1.0-zabezpieczenie SolidShield 1.9.4+Tages 5.5.3.1-A więc wykonanie poprawnego i działającego obrazu jest nie możliwe :!: Ale upewnij się skanując płytkę programem np,A-Ray Scaner :lol:

01a6a6137696a6a3m.png

oto wynik wynik wyszukiwania, chyba że coś źle zrobiłem i nie pokazuje zabezpieczeń.

Kliknij jeszcze na skan direktory-i wskaż folder z grą :lol:

Niestety nic nie pokazuje

A-Ray skaner to już stary program ja używam Protection Id Scaner :lol: Ale że nie wykazuje zabezpieczenia to nie znaczy że go tam nie ma-to właśnie jest Tagez-nie ma na to mocnych-niestety musisz grać z płytą w napędzie.Pozdrawiam.

Najbardziej szkoda mi napędu i płyty, wiadomo jak to z dziećmi, zaraz coś poniszczą.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Na Tages to tylko Daemon Tools Pro :!:

Ściągnij sobie programik sd4hide (40 kb) i przed uruchomieniem gry naciśnij hide i nie zamykaj go…

sd4hide jest do SafeDisc v.4 :stuck_out_tongue: a on potrzebuje zrobić obraz gry z Tages :!: