Problem z eMule, Azureus, BitComet i innymi P2P

Witam wszystkich.

Jestem tu pierwszy raz więc prosze o wyrozumiałość. :smiley:

Oto mój problem. Trzy dni temu z niewiadomych przyczyn przestały działać mi programy eMule , Azureus i BitComet. W eMule wygląda to tak

brak możliwości podłączenia się do któregokolwiek serwera. Co podłącze sie do jakiegoś serwera to albo jest wyłączony lub wygląda na wyłączony. eD2K i Kad są podłączone i nic. Szukałem informacji na ten temat forum ale nic konkretnego nie znalazłem. Próbowałem już wielu wersji eMulka i efekty są takie same. Co do Azureusa wygląda to tak, że pobierało sie wmiare bez problemów nie licząc kondycji przeważnie O:) raz miałem :slight_smile: ale tylko raz. Sciągało sie i nagle klapa nic nie idzie status jest offline (timeout) albo Błąd. Nawet przy instalacji wtyczek.

Całą noc siedziałem i szukałem na forum jakiejś podpowiedzi i wszystko próbowałem. W sobote byłem u Admina nojej sieci i wypytałem sie co jak i z czym :smiley: powiedziałem jaki mam problem i nic to nie dało. Admin przekierował mi nawet porty TCP4771 i 4672UDP dla eMulka i 56890 dla Azurka. Mam prywatny IP. Admin mówi że u nich wszystko jest wporządku. Co do internetu to nie man problemów smiga dobrze jak na Radiówke 256/128kbit/s. Po tym wszystkim nawet wgrałem na nowo XP. I tak nic z tego tak jak było tak jest nadal. :frowning:

Prosze o podpowiedzi na mój temat.

Z góry dzięki. :slight_smile:

Masz firewalla? Sprawdź czy nie blokuje tych programów.

Sprawdź również tego z xp

Nie blokują. już sprawdzałem.

Pierwszy raz spotykam się z takim problemem :roll:

Spróbuj naprawić łacze PPM-Na ikone internetu-Napraw

A jak sprawa wygląda kiedy ściągasz np. coś ze stron :?

co do sprawy sćiągania ze stron to niema ża dnych problemów.

o co chodzi z tym "Spróbuj naprawić łacze PPM-Na ikone internetu-Napraw " sorki ale nie kapuje.

jak na moje oko to wina leży po stronie dostawcy internetu :roll:

może masz pecha i trafiłeś na partaczy :lol:

Byłem u admina swojej sieci i twierdzi że u niego jest wszystko dobrze. Jak już pisałem przekierował mi nawet porty i nadal nie działa. Wczesniej miałem ustawione standardowe porty. :frowning: