Problem z eMule i internetem

Po uruchomieniu eMule, po kilku minutach tracę możliwość łączenia się ze srtronami w Operze i IE.Kiedy wyłącze eMule wszystko wraca do normy.Jak ustawić parametry łącza, mam łącze radiowe 128kB

Hmmm… dziwny problem. Spróbuj zmienić port DL i UL na 80

poszalałes z ustawieniami…jak ustawiłes DL i UL pewnie na maxa wiec zapchałes sobie łacze.

To nie to :stuck_out_tongue: Ja ustawiłem DL i UL na 1000 a mam łącze 128kbps i wszystko działą

Dzieje się coś nie dobrego.Bardzo zwolnił mi komp., przywróciłem system i jest OK., ale kiedy uruchamiam eMule po jakimś czasie znowu dzieją sie dziwne rzeczy:jest powolny, internet(strony) nie chcą wchodzić.Nie mogę włączyć Norton Protect pokazuje że Northon ma błąd wewnętrzny.W eMule mam wszystko raczej dobrze ustawione, trochę o tym poczytałem.Zmieniłem na AntiVirenKita, przeskanowałem i nic.

Pomóżcie !!

moze podałbyś ustawienia jakie wpisąłes czyli DL i UL bo to jest ewidentne zapchanie łączą !!

Jesli dąłes za duzo limitów połaczen,albo połaczen na 5 sek. no i DL i UL to nie dziw,sie ze ci kompa muli,u mnie sytuacja była podobna,gdyby pierwszy raz sie bawiłem osiołkiem.Teraz sprawe rozwiązał u mnie cfos i wywalenie dziadostwa z TP.

Ale cfos jest nie dla ciebie…gdybys miał NEO+ to tak…

Podaj ustawienia,jak ustawiłęs osiołka.