Problem z Enemy Territory (wiesza się)


(system) #1

Witam. Pomożecie mi? Mam Enemy Territory z najnowszym patchem (2.60). Po podłączeniu na jakikolwiek serwer po kilkunastu sekundach gra zawiesza się i pomaga tylko twardy reset. Na poprzednim kompie gra działała aż miło. Mam P4 2,8ghz, Sapphire Radeon 9600pro 128mb, 512mb ddr, płytę MSI 865PE Neo2-P, a system operacyjny Windows XP professional (jeśli potrzeba Wam jeszcze jakieś dane, to piszcie). Inne gry działają ładnie, bez żadnych zwisów.


(Canaletto) #2

Jakie stery do grafy masz ?


(system) #3

standardowe sterowniki w wersji 6.14.10.6483


(Canaletto) #4

Zmień na najnowsze Catalysty :wink:


(system) #5

Mogą być bez CATALYST Control Center?

EDIT: działa :slight_smile: dzięki


(wojownik) #6

mialet to sam-nasz neo??? jak tak to pewnie laczysz sie za pomoca ich niebieskiego programiku-zmien go na inny i po problemie-u mnie pomoglo-spr a noz to to i pograsz w wolfa et:)


(system) #7

Napisałem już, że działa i jest OK. Poza tym, nie mam neostrady tylko DSL podzielone na LAN. Poza tym - pisz po polsku, a nie ‘po polskawemu’.


(outca$t.) #8

Mówisz ze po kilku chwilach ci się wiesza ale na poziomie kiedy juz jesteś w limbo czy jak? jeśli jesteś wolfowym wyjadaczem to powinieneś wiedzieć, że musisz wyłącyć all programy w szczególności p2p. Po wiecej informaci zapraszam na: Oficjalne Foum Polskiego Serwisu Enemy Territory


(Ford Fokus) #9

Czytajcie troche :/…