Problem z Enemy Territory

Mam taki oto problem. Gram sobie w ET i nagle komputer się zawiesza na amen. Dzieje się tak jakieś 2 tygodnie. Pomaga tylko reset. Myślałem, że to problem z sterownikami do karty graficznej, ale nie. Mam Radeona 9550 i catalysta 6.4 Dawniej grałem i nic się nie działo wtedy miałem 5.12 catalysty. Przeinstalowałem więc je ale dalej tak samo. Próbowałem w sumie 5 różnych sterowników, wszystkie catalysty tylko rózne wersje. Przeinstalowanie ET też nie pomaga. Czym to może byś spowodowane?

Mam Athlona xp 2000+, 768 mb DDR, win xp sp 2 ze wszystkimi uaktualnieniami. Antywirus to avast, i firewall z windowsa (domyślny).

Ściągnij nowe stery płyty głównej. Zaktualizuj PunkBustera(pbweb.exe w folderze pb) i wywal plik etkey z folderu etmain. Powinno pomóc.

Może masz cośźle w configu ustawione? Np. ustawienia pamięci (com_…). Napisz mi na meila to ci podrzuce swój config, świetny jest :wink:

Ok. Nigdy nie zmieniałem configów, ale moge spróbować.

Złączono Posta : 07.05.2006 (Nie) 13:18

Zrobiłem wszystko oprócz sterowników do płyty, bo nigdy nie instaluje i teraz działa bez problemów. Dzięki wszystkim. Jakby dalej coś było nie tak to napisze.

ja miałem kiedys tak że jak grałem to sie komp zawieszał ze myska stawała i komputer nawet niereagowAŁ na Restart i trzeba było z gniazdka wyłanczać kompa

usedtrial22227pn.jpg

Mi pomagał tylko reset. Ale teraz wszystko ok.