Problem z enterem (działa jako skrót zarządzania energia)

Czasami gdy używam win 7 i wcisnę enter obojętnie czy jest to gg czy przeglądarka czy po prostu gdziekolwiek, odpala mi się zarządzanie energia, o co chodzi ? To jakiś skrót ? w każdym razie bardzo śmieszny zwykle enter działa normalnie a czasami właśnie tak mu odbija. Ktoś wie jak to zlikwidować ?

A nie wciskasz przypadkiem Tabulatora ? Może nim przeskakujesz na pasek i po kliknięciu enter pojawia się pierwsza rzecz na nim :wink: Poza tym dodaj jakieś przecinki do pierwszego zdania, bo ciężko zrozumieć :wink:

Właśnie nie daje taba. Na pasku tego zarządzania energia nawet nie ma. To wygląda tak jakby nagle się opalił skrót klawiszowy (jeden klawisz skrót dobre nie ?) ile razy wcisnę enter tyle razy mi wywali zarządzanie energią i tylko to. Żadna ikona na pulpicie będąca skrótem nie jest zaznaczona ani nic oczywiście.

ziomek5 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.