Problem z etykietami na dysku D

Mam taki problem. Na dysku D w widoku innym niż lista, szczegóły oraz kafelki pliki i foldery nie mają etykiet tekstowych

Załączam screen

dyskdvn6.th.jpg

Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Sprawa jest o tyle dziwna, że efekt ten występuje wyłącznie na dysku D. Wszystkie inne (C, cdromy, pendrive) działają normalnie.

P.S. komp czysty od wirusów i innych badziewi. Nie przypominam sobie, żebym zrobił coś konkretnego jak się to stało.

Nie tyle na dysku D, co w folderach z zastosowanym szablonem “Obrazy lub wideo”.

Jeżeli używasz domyślnego widoku Eksploratora, bez górnego, klasycznego menu - Wciśnij Alt i w menu Widok odznacz ‘Ukryj nazwy plików’.

Nie ma takiej pozycji w menu widok. Szablon jest ustawiony na “wszystkie elementy” na wszystkich dyskach i folderach.

EDIT: Dzisiaj jeszcze raz kombinowałem i się okazało, że jak zmieniłem styl wyświetlania folderu na obrazy i cośtam to wtedy w menu widok pokazała się ta opcja “Ukryj nazwy plików”. Jestem ciekaw tylko jak ta opcja się sama zaznaczyła skoro ja już przy pierwszym uruchomieniu czysto zainstalowanego windowsa ustawiłem dla wszystkich folderów styl wyświetlania “wszystkie elementy”.