Problem z everestem

Witam!

Mam problem z programem everest home edition, ponieważ on niepokazyje prawie połowy żeczy tzn. niema temperatur napięć szczegułów odnośnie grafy. Ale jak zainstaluje płatną wersje trial to pokazuje i jest ok, tylko ważniejsze informacje są zatajone bo pisze “trial wersion”. Proszę o pomoc w tej sprawie.

W wersji testowej niektóre opcje są wyłączone :wink:

Zakup pełną :smiley:

właśnie oto chodzi że niechce kupować pełnej za 19usd

Czy jest ktoś kto poda jakąś sensowną odpowiedź?

mafioz

Podstawą korzystania z wszelkich możliwych informacji udzielanych przez ten świetny program, jest konto administratora…

Co do triala, to owszem są ograniczenia niezależnie od konta, ale jest przecież ostatnia darmowa wersja, nie różniąca się wiele od płatnych

EVEREST Home Edition 2.20 - polecam :slight_smile:

Pozdrawiam

Ten everest pokazuje taksamo jak poprzednie, czyli temperature grafy i dysku, ja jestem administratorem na kompie, wcześniej było ok wczystkie temperatury były tzn zanim zmieniłem sprzęt, od tamtej pory tak sie dzieje z everestem, czy to może być wina płyty głównej albo czegoś innego?

mafioz też tak mam, ale wystarczy, że chwilę odczekasz i temperatury i inne sprawy powinny się pokazać :slight_smile:

Chwile tzn. ile? Czekałem po 10-15 min i nic.

Zresztą wiem że trzeba czekać, w tych płatnych wersjach też sie czeka jakieś 5-10sec

nie no 10-15 minut to nie. :smiley: