Problem z excelem opcja wklejania

Mam problem z excelem 2007, nie działa mi opcja wklejania, dane wogóle nie chcą się skopiować do schowka. Jak kopiuje rzez ctr+c lub opcje kopiuj to niby komórka jest aktywowana ale danych w schowku nie ma. Mogę jedynie wkleić coś jako obraz. Może to kwestia ustawień, ja nie mam pojęcia gdzie czegoś szukać. Proszę o pomoc

Zaznacz te “kratki” z obrazem i kliknij CTR+C i masz skopiowany.

P.S. Ten Obraz możesz wkleić tylko do Word’a albo Excel’a!

Chodzi o to, że mogę jakieś dane z komórek skopiować jako obraz i tylko tak wkleić, nie mogę skopiować i wkleić żadnych danych ani wartości normalnie.

Tak się Nie da ;(

P.S. Mam Microsoft Office 2007 Small Business :wink:

Nie wiem czy mnie zrozumieliście. Mój problem polega na tym że nie mogę żadnych wartości wklejać ani z innych arkuszy ani innych dokumentów. W opcjach wklejania mam tylko wklej jako obraz. Wcześniej normalnie mogłam kopiować i wklejać dane z innych dokumentów do komórek w excelu a teraz nie mogę i nie wiem dlaczego. W opcjach wklejania mam tylko wklej jako obraz, reszta mi nie działa.Pomóżcie

Skorzystaj z diagnostyki pakietu Office:

Jak nie pomoże to reinstal pakietu.

Witam pozwolę się podpiąć pod ten stary temat mam taki problem z Excelem 2016 mianowicie jak kopiuje daną komórkę pokazuje mi się alert o problemie ze schowkiem i że mogę korzystać z niego dalej ale jest bardzo denerwujące, ponieważ nie zawszę mogę skopiować komórkę i muszę zapisać i otworzyć ponownie. Ktoś wie co może być przyczyną?