Problem z explorer.exe

siema …mam problem … robilem skana kompa nortonem i mi znalazl 1 blad wiec go usunalem…nie zwrocilem uwagi ze nazywal sie on explorer.exe… teraz mam tylko tapetke i nic wiecej i uruchamiam wszystko przez menedżer zadan… nowe zadanie:/…nie dziala nawet w trybie awaryjnym…da sie jakos przywrocic to?.. i jeszcze jak usunac takie cos…maxifiles…wyskakuje co chwile i jak usune to ad aware to przy nastepnym uruchomieniu sie wlacza znow… same strony sie otwieraja i wogole…usowam w hijack this a po resie ko pa hijack znow mi to pokazuje:?

Witam,

sprobuj wlozyc plyte z winda i naprawic system bo wyzuciles jego skladnik a jak to niepomorze to format :frowning:

C:\WINDOWS\system32\dllcache\ tam jest “zapasowy” explorer.exe skopjuj go do C:\windows

ehh niestety w system32 nie mam dllcache:(

a co to za porada :?

Może zrób tak start---->uruchom---->sfc /scannow i enter

polecenie to wykonaj z włożoną płytą z xp ( o ile masz taki system ) 8)

jest ukryty a jak nie to skożystaj z rady wieszak’a :lol:

tylko w jaki sposob przy mojej sytuacji ustawic aby pliki ukryte byly widoczne hahahahaha…:P:P jak uruchamiam wszystko przez przegladanie z menedzaera:D

może zainstlauj total commander: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=4&id=3 potem konfiguracja > wyślwietalnie > i zaznacz pokaż pliki ukryte