Problem z explorer "ponów próbę" , "pracuj w trybie offline"

to chyba banalny problem ale nie mogę sobie poradzić . otóż tak: Kiedy chce uruchomić internet explorer pojawia mi się komunikat :

  1. " żadne połączenie z internetem nie jest obecnie dostępne. Aby wyświetlić zawartość internetową zapisaną na komputerze, kliknij przycisk Pracuj w trybie offline. Kliknij przycisk Próbuj ponownie, aby podjąć próbę połączenia."

po kliknięciu “ponów próbę” internet się uruchamia a po kliknięciu “Pracuj w trybie offline” wyskakuje :

  1. "Strona sieci Web jest niedostępna w trybie offline

Program Internet Explorer nie może wyświetlić tej strony, gdy nie masz połączenia z Internetem."

czasami też komunikat wygląda tak(gdy chce uruchomić internet explorer):

3)“Żądana strona sieci Web nie jest dostępna w trybie offline. Aby oglądać tę stronę, kliknij przycisk Połącz” Gdy klikam na połącz pojawia się komunikat o treści tej co napisałem wyżej(ten pierwszy 1).

jak usunąć te komunikaty (1i 3) aby nie wyskakiwały za każdym razem kiedy chce się połączyć z internetem.

Podstawowa sprawa w IE i nie tylko :menu Plik > polecenie " Pracuj w trybie offline " nie może mieć haczyka [v].

Wtedy przeglądarka pracuje w trybie "online ". Jeśli jest zaznaczony [v] to wystarczy kliknąć w niego i odznaczyć.

Sprawdź i daj znać.

Pozdrawiam

Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz i nie pomaga -nadal to samo. po 20 razy i z haczykiem czy bez haczyka jest to samo -nie pomaga. ciągle gdy chce odpalić internet explorer wyskakuje komunikat .

To co napisałem to podstawa.Tryb offline musi być wyłączony.

Błąd pewnie tkwi w opcjach internetowych , w ich złym ustawieniu.

Podaj jaki system,jaki IE ,czy na innej przeglądarce to samo, jaki internet no więcej danych bo w ciemno jest

trudno coś zrobić.

Wersja: 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_gdr.080814-1233

powiedz mi może jak odinstalować ją całkowicie i zainstalować jakaś najnowszą i najlepszą działającą wersje, bo widzę że więcej kłopotów mam z nią - zawiesza się, nie mogę przez nią nic pobrać. mam tez firefoxa i mi działa idealnie na szczescie. ale muszę mieć tego explorera bo niektóre programy wciąż niestety używają jeszcze tylko i wyłącznie tego … internet explorera.

Odinstalować się nie da.to przeglądarka systemowa.Jeśli naprawdę musisz jej używać to wyślij wszystkie ulubione do firefoxa i spróbuj przywrócić ustawienia IE6 . Z menu narzędzia >opcje internetowe >przywróć domyślne >

zastosuj >OK.restart przeglądarki i zobaczysz co dalej.Jakież to programy ? Nie używam IE a z bankiem jestem na ty.Więc ?

Próbuj.

ach. chodzi mi na przykład o niektóre radia internetowe co idą tylko przez internet explorer .

a bardziej chodzi mi o to :

viewtopic.php?f=2&t=273721

Z tego co wiem Norton potrzebuje IE aby się aktualizować.

proszę o dalsze wskazówki i rozwiązanie problemu.

Aby się aktualizować potrzeba internetu.

Domyślnie Norton Antywirus [nie mylić z internet security] zintegrowany jest z Firefoxem, oczywiście można to zmieniać ale po co?

Jeśli chodzi o dobre radio to :dobra muzyka i idealne odtwarzanie.Według mnie najlepsza muzyka to

Miasto muzyki a odtwarzacz to Foobar.

Jeśli chodzi o antywirusa to weź coś darmowego. Dobry jest Avast.

Wszystko masz pod ręką w "dobrych programach "

Pozdrawiam

Dzięki wielkie, że chociaż się starasz. Tylko nie chce mi się problemu omijać lecz rozwiązywać.

Z tego co widać to tu około 90% problemów nie jest rozwiązywanych.

a te pozostałe 10 % to combo i HijackThis =D> <— lek na całe zło :lol:

Myślisz że nie wiem jakie masz problemy. Te 90% to właśnie takie problemy jak twoje.

Nie można ich rozwiązać będąc w zgodzie z netykietą.Albo dołączysz do tych co nie boją się Combo i Hijacka,albo już zawsze będziesz skazany na śmietnik, bo nie każdy ma tyle cierpliwości co ja.

Szczęśliwego Nowego Roku. :smilecolros: