Problem z explorerem

MAM PYTANKO. ZAINSTALOWAŁAM SOBIE KIEDYŚ AVANT BROWSER I DZIAŁA ŚWIETNIE. ALE OD CZASU DO CZASU WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT ŻE INTERNET EXPLORER WYKANAŁ NIEPRAWIDŁOWĄ OPERACJE CZY COŚ TAKIEGO I SIE ZAMYKA. MOŻE TO DLATEGO ŻE NIE ODINSTALOWAŁAM EXPLORERA I SIE GRYZĄ. NIE ZROBIŁAM TEGO BO NIE BYŁAM PEWNA CZY TAK TRZEBA.

Z tego co wiem to awant browser jest nakładką na internet explorera tak że jego deisnstalacja jest zbyteczna a wręcz zabroniona. Problem tkwi gdzieś indziej.

Staraj się nie pisać dużymi literami!

Sprubuj odinstalować avanta ściągnąć sobie najnowszą wersję /nie aktualizować poprzez program Avant/i ją ponownie zainstalować.

A tak apropo to Avant jest nakładką na IE i bez niego nie będzie śmigał.

Może to Ci pomoże POZDRAWIAM! !!

Ps.tu masz link do w miarę nowego Avanta: http://www.dobreprogramy.com/index.php? … id=401g=

TO W TAKIM RAZIE CO TO MOŻE BYĆ?

a to ze sie windows sypie i powoli czas na reinstalke :lol:

:arrow: socjoloszka -

Dlaczego nie czytasz wcześniejszych postów ?

Zwrócono Ci już uwagę na zbędne pisanie postów

dużymi literami, które jest traktowanie jako krzyk

i stanowi naruszenie netykiety. Mam nadzieję,

że to tylko się zaciął, więc proszę

zmienić swoje posty.

Asterisk

Chyba niekoniecznie ja czasem miewałem takie komunikaty na całkiem nowo postawionym systemie.

Ja tak samo. Złapałem jakiegoś syfa antywir go nie wykrył, reinstalka nie pomogła. Pomógł format wszystkich partycji.

dziekuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi. zobaczę co da sie zrobić. najwyzej zamiast Avanta wezme sobie Operę, podobno jest dobra.

ps. obiecuję że sie poprawię i nie będę “krzyczeć”

I bardzo dobrze :smiley: :smiley: