Problem z explorerem

(Socjoloszka1) #1

MAM PYTANKO. ZAINSTALOWAŁAM SOBIE KIEDYŚ AVANT BROWSER I DZIAŁA ŚWIETNIE. ALE OD CZASU DO CZASU WYSKAKUJE MI KOMUNIKAT ŻE INTERNET EXPLORER WYKANAŁ NIEPRAWIDŁOWĄ OPERACJE CZY COŚ TAKIEGO I SIE ZAMYKA. MOŻE TO DLATEGO ŻE NIE ODINSTALOWAŁAM EXPLORERA I SIE GRYZĄ. NIE ZROBIŁAM TEGO BO NIE BYŁAM PEWNA CZY TAK TRZEBA.

(fiesta) #2

Z tego co wiem to awant browser jest nakładką na internet explorera tak że jego deisnstalacja jest zbyteczna a wręcz zabroniona. Problem tkwi gdzieś indziej.

(Agmitura) #3

Staraj się nie pisać dużymi literami!

Sprubuj odinstalować avanta ściągnąć sobie najnowszą wersję /nie aktualizować poprzez program Avant/i ją ponownie zainstalować.

A tak apropo to Avant jest nakładką na IE i bez niego nie będzie śmigał.

Może to Ci pomoże POZDRAWIAM! !!

Ps.tu masz link do w miarę nowego Avanta: http://www.dobreprogramy.com/index.php? ... id=401g=

(Socjoloszka1) #4

TO W TAKIM RAZIE CO TO MOŻE BYĆ?

(inż. Piniol) #5

a to ze sie windows sypie i powoli czas na reinstalke :lol:

(Asterisk) #6

:arrow: socjoloszka -

Dlaczego nie czytasz wcześniejszych postów ?

Zwrócono Ci już uwagę na zbędne pisanie postów

dużymi literami, które jest traktowanie jako krzyk

i stanowi naruszenie netykiety. Mam nadzieję,

że to tylko się zaciął, więc proszę

zmienić swoje posty.

Asterisk

(fiesta) #7

Chyba niekoniecznie ja czasem miewałem takie komunikaty na całkiem nowo postawionym systemie.

(system) #8

Ja tak samo. Złapałem jakiegoś syfa antywir go nie wykrył, reinstalka nie pomogła. Pomógł format wszystkich partycji.

(Socjoloszka1) #9

dziekuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi. zobaczę co da sie zrobić. najwyzej zamiast Avanta wezme sobie Operę, podobno jest dobra.

ps. obiecuję że sie poprawię i nie będę "krzyczeć"

(Asterisk) #10

I bardzo dobrze :smiley: :smiley: