Problem z ext3 na windowsie

W dziale windows raczej mi nie pomogoł. http://www.fs-driver.org/download.html po formacie zainstalowałem ten sterownik i jak wybieram partycje ext3 to windows chce ją sformatować. Przed tem wszystko działało dobrze. Na linuksa narazie nie moge powrócić i nie chce usówać partycji linuksoskich. Możocie coś poradzić?

Cuś mi sie wydaje, że jest to sterownik do Ext2 - chyba się nie mylę?

Pisałem, że wcześniej wszystko było w porządku. Ten sterowniki na pewno czyta ext3

Czyta, wiem bo używałem :wink:

Czy na pewno w Panelu Sterowania w IFS Drives nadałeś literki partycjom? Czy po prostu przez Zarządzanie Dyskami ustawiłeś pokazywanie partycji linuksowych w Moim Komputerze?

Pzdr.

w panelu sterowania ustawiłem.

Zainstaluj Total Commander PowerPack - i tam masz dostęp do tych dysków :slight_smile:

pzdr!

u mnie było tak samo , wszystko ok do przedwczoraj , a w niedziele po poludniu jak chciałem wejść z xp na dysk ubuntu to proponował …format partycji…nie bawiłem sie i odinstalowałem …

tak najlepiej usunąc. nawet nie sprawdzłes w czym problem! mi raz pomógł restart kompa a raz zmiana literki z partycją + restart kompa i wszystko ładnie chodzi :smiley:

ja potrzebuje programu co montuje dysk. Znacie jakiś. Tylko nie taki co po użytkowaniu windowsem, bedę musiał za każdym razem używać fsck