Problem z facebook czat!

(Gerrard1302) #1

Witam wszystkich użytkowników, mam dzisiaj problem dotyczący facebook czat! Mianowicie kiedy piszę z jakąś osobą na czacie nie pojawiają mi się od razu jej odpowiedzi, aby zobaczyć czy mi coś odpisała muszę odświeżyć stronę i tak za każdym razem mam. Macie jakiś pomysł co się dzieje? Z góry dziękuje :slight_smile:

(Mario99228) #2

Ściągnij CClener i wyczyść wszystkie dane przeglądarki.

(Gerrard1302) #3

Zrobiłem tak jak kazałeś i dalej nie działa :confused: masz/macie jeszcze jakiś pomysł?

(Pawel Pieczyrak) #4

Czy problem występuje od dzisiaj ? Jaki system i jaka przeglądarka ?

(Gerrard1302) #5

Problem mam od jakiś 3 dni. Mam windowsa xp i najnowszego firefoxa, bo dzisiaj go ściągałem.

(Pawel Pieczyrak) #6

Spróbuj na innej przeglądarce np Opera, Google Chrome, IE. Jeżeli nie pomoże, to pewnie Facebook coś skopał.

(Pawel Pieczyrak) #7

Ja już coś to Cache.

Było.

(Dawid Grzempa) #8

CCleanrem usuń dane przeglądarki. Może wtedy czat zacznie działać poprawnie. Możliwe że to jakiś błąd w twoim komputerze.

(Goniec2) #9

polecam zaznaczenie wszystkich opcji w cclenerze (pomijają tylko czyszczenie wolnej przestrzeni dyskowej - trwa to trochę długo) i powinno pomóc, same dane przeglądarki mogą nie wystarczyć czasami

(Michalwlazlak) #10

Elo, ja mam inny problem ! Mam czat który dzieli sie na 2 połowy , jedna strona to przyjaciele , a druga to linki - kto jest z kim teraz znajomym , np. Jan Kowalski i Franek Borboja sa teraz znajmymi . Jak usunc ta gorna czesc z linkami . Prosze o odp .