Problem z facebook czat!

Witam wszystkich użytkowników, mam dzisiaj problem dotyczący facebook czat! Mianowicie kiedy piszę z jakąś osobą na czacie nie pojawiają mi się od razu jej odpowiedzi, aby zobaczyć czy mi coś odpisała muszę odświeżyć stronę i tak za każdym razem mam. Macie jakiś pomysł co się dzieje? Z góry dziękuje :slight_smile:

Ściągnij CClener i wyczyść wszystkie dane przeglądarki.

Zrobiłem tak jak kazałeś i dalej nie działa :confused: masz/macie jeszcze jakiś pomysł?

Czy problem występuje od dzisiaj ? Jaki system i jaka przeglądarka ?

Problem mam od jakiś 3 dni. Mam windowsa xp i najnowszego firefoxa, bo dzisiaj go ściągałem.

Spróbuj na innej przeglądarce np Opera, Google Chrome, IE. Jeżeli nie pomoże, to pewnie Facebook coś skopał.

Ja już coś to Cache.

Było.

CCleanrem usuń dane przeglądarki. Może wtedy czat zacznie działać poprawnie. Możliwe że to jakiś błąd w twoim komputerze.

polecam zaznaczenie wszystkich opcji w cclenerze (pomijają tylko czyszczenie wolnej przestrzeni dyskowej - trwa to trochę długo) i powinno pomóc, same dane przeglądarki mogą nie wystarczyć czasami

Elo, ja mam inny problem ! Mam czat który dzieli sie na 2 połowy , jedna strona to przyjaciele , a druga to linki - kto jest z kim teraz znajomym , np. Jan Kowalski i Franek Borboja sa teraz znajmymi . Jak usunc ta gorna czesc z linkami . Prosze o odp .