Problem z Facebookiem, Chrome i Firefoxem

Od tygodnia mam problem z Facebookiem, wyświetla mi się, że certyfikat jest nieprawidłowy i połączenie jest niebezpieczne. Nie chce się w ogóle przeładować strona. Usunęłam ciasteczka, pamięć podręczną i nic. ;/ Próbowałam też Na IE i Firefoxie i nie chciało się też włączyc. ;/ Robiłam to wszystko na Google Chrome, które mi od przedwczoraj nie działają. Wyskakuje mi : o kurczę! przeglądarka uległa awarii. Także mi Firefox przestał działać.

Zaczęlo się tak dziać odkąd na Fejsie mój brat otworzył link do YT. ;/ To chyba przez Trojana, który wlazł mi do kompa. ;/ Mam program antywirusowy i przy skanie dałam go do kwarantanny, a później usunęłam. Nie wiem co dalej robić, czy tylko format może pomóc czy co ? Proszę o pomoc. :wink:

Dodam jeszcze, że nie jestem za bardzo obeznana w naprawie kompa, także jak możecie to krok po kroku co mam robić. :wink:

Dziękuję bardzo :wink: pozdrawiam :smiley:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

No właśnie uzywałam tego programu ;/ Spróbuje ogarnąć te całe logi i postaram się to wkleić ;] 3majcie kciuki żeby się udało ;D

Dodane 07.08.2011 (N) 13:08

To jest Otl.txt http://wklej.to/JEWMf a to Extras.txt http://wklej.to/Z6Hu6

A tak na marginesie to ja nie wiem wgl do czego i po co to służy ^^ a mój brat to już zupelnie. ;/

W własne opcje skanowania/skrypt wklej:

Klikasz “Wykonaj Skrypt”. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum [pokaże się przy starcie.] I znów wykonujesz nowe logi. Również dajesz je na forum.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Użyj USBFix http://www.teamxscript.org/usbfixTelechargement.html

Kliknij w nim na przycisk “DELETION” (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną przed użyciem USBFix.).

Daj raport z tego narzędzia.

Odinstaluj Babylon toolbar,MediaBar 2.0,DAEMON Tools Toolbar,gry Toolbar,IMVU Inc Toolbar,McAfee Security Scan Plus,uTorrentBar Toolbar,Winamp Toolbar for Firefox.

Raport z usuwania : http://wklej.to/1GFpp

Nowy log : http://wklej.to/ZM4F0 tak to jak na chwilę obecną wygląda. Nie mam nerwów do tego. ;/ zaraz zapodam raport z tego USBFix :wink:

A to raport z USBFix : http://wklej.to/Aon9a pozdrawiam :wink:

Dodane 08.08.2011 (Pn) 2:09

Kurde, a teraz to nie mam pulpitu i paska zadań. Nie wiem co będzie jak wyłącze kompa ;/ cholerr… ;/ [A tak nawiasem to idę spać bo oszaleje tutaj.]

Powtórz usuwanie.Nie wkleiłaś :OTL

Wszystko działa znowu poprawnie :wink:

Dziękuję za pomoc :wink:

gdybym mogła to wzięłabym Cię na piwo :wink: