Problem z Facebookiem (Stronia nie wczytuje się w całości)

Mam problem z owym portalem. Bez względu na używaną przeglądarkę strona nie bardzo chce działać na moim komputerze. Bez problemu wyświetla stronę startową, logowanie przebiega gładko, aż tu BENG - widać niebieski pasek na górze, ale w miejscu, w którym powinny być “aktualności” białe tło, nie wczytuje się okno z wiadomościami ani powiadomieniami. Po kilku(nasto) krotnym odświeżeniu jest szansa na to, że strona na chwilę załapie, by po chwili znów się zepsuć. Próbowałem przeinstalować javę, ale nic to nie dało, na każdej przeglądarce (w akcie desperacji odpaliłem nawet Explorera) wygląda to identycznie.

Jestem zrozpaczony.

Pomocy. ![-o<

daj logi OTL http://forum.dobreprogramy.pl/otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

kadow ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Problem sam się naprawił. Okazało się, że antywirus musiał coś blokować - do tej pory po prostu go wyłączałem, co nic nie dawało, a dzisiaj wygasła mi licencja i po prostu go odinstalowałem i wszystko gra.

Dziękuję za poświęcony czas,

Elo! :lol: