Problem z Facebookiem! Trojan!


(Bercik14 15) #1

Witam mam następujący problem! Kiedy próbuję włączyć facebooka strona wogole sie nie wczytuje zrobiłem skan Malwarebytes ale nie pomogło:(

Link do loga z MB : http://wklejto.pl/101882

Log z OTL: http://wklejto.pl/101883

Proszę o jakieś porady! Wzorowałem się na postach innych użytkowników ale niestety nic nie pomogło. Gdy wpisuje w firefoxie adres do facebooka wogole mi nie wyswietla strony.


(dymsza4) #2

Zainstaluj antywirusa Avasta http://www.dobreprogramy.pl/avast-Free- ... 13266.html darmowego lub Kaspersky http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-A ... 12473.html przeskanuj komputer. Na końcu przeskanuj http://www.dobreprogramy.pl/ComboFix,Pr ... 15526.html :smiley:


(Loozack) #3

przeskanuj tym: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html


(Bercik14 15) #4

zainstalowałem avasta i wykryło jakieś dwa syfy usunałem je, próbowalem tez od nowa zainstalowac przeglądarke ale nic z tego... nadal mi facebook. Co może blokować otwieranie tej strony? Malwarebytes też próbowałem loga wstawiłem w pierwszym poscię i OTL poszedł. Spróbuje jeszcze Combo jak to nie pomoże to chyba tylko format:)


(Acorus) #5

Nie pokazałeś logów z OTL.


(Bercik14 15) #6

Log z Otl w pierwszym poście! Ale już poradziłem sobie! Wyczyściłem kompa dwa razy Combo Fix i pomogło. Dzieki wszystkim za pomoc!