Problem z facebookiem

Piszę tutaj bo już sama nie wiem co robić. Od kilku dni mam dziwny problem z facebookiem. Nie wiem czy to wina wirusów czy czego. W każdym bądź razie czasem (ostatnio coraz częściej) zdarza się że gdy jestem na jakiejś innej stronie nagle przekierowuje mnie na facebooka, zazwyczaj do jakiejś aplikacji. Jest to baaardzo uciążliwe. Ale to nie jedyny problem, ponieważ ostatnio zaczęły pojawiać się różne dziwne linki do filmików pornograficznych i puste posty niby dodawanych przeze mnie na stron grup w których jestem. A ja nic takiego nie dodawałam i nawet nic o tym nie wiem. Skanowałam komputer pod względem istnienia jakiś wirusów na nim ale nic nie znalazło. Sprawdziłam facebooka pod kątem logowania się kogoś innego i też nic nie znalazłam. Proszę o pomoc.

Pobierz I przeskanuj http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

co znajdzie usuń

Pobierz OTL otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTL.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

OTL.txt

http://wklej.to/Z6Zkf

Extras.txt

http://wklej.to/KMVrB

to przed skanowaniem

a to po skanowaniu i usunięciu czegoś

Extras.txt

http://wklej.to/klvNs

OTL.txt

http://wklej.to/QKaOG

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

to jest nowy OTL.txt

http://wklej.to/37pZx

a to Extras.txt

http://wklej.to/lXuhN

nie było żadnego raportu po restarcie komputera

Powtórz usuwanie.Chyba nie wkleiłaś :OTL

raport po włączeniu (pewnie faktycznie musiałam coś skaszanić xD)

http://wklej.to/nuw0T

to OTL.txt

http://wklej.to/37yUp

to Extras.txt

http://wklej.to/w1wZX

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.

okej i jeśli to zrobiłam to jest koniec? czy jeszcze coś?

@Kimimarro - mam ten sam problem. Jeśli to co zrobiłaś pomoże Ci lub nic nie da, to daj znać, byłabym wdzięczna. Sama zaczęłam robić krok po kroku to co tutaj przeczytałam, ale przy skanowaniu w OTL występuje “brak odpowiedzi” i muszę wyłączyć:(

ja wszystko zrobiłam i na razie jest spokój, ale to czasem się działo a czasem był spokój więc muszę trochę odczekać i zobaczyć czy się powtórzy. Mam nadzieję że zadziałało i się nie powtórzy. jak już będę pewna czy działa na pewno dam znać :3

Dodane 16.01.2012 (Pn) 21:52

Melduję póki co wciąż nic się nie dzieje, więc mam wrażenie że zadziałało. Baaaardzo serdecznie dziękuję za pomoc :slight_smile:

Dodane 17.01.2012 (Wt) 20:14

a jednak chyba za szybko ogłosiłam sukces, znów mi się przekierowują strony na facebooka