Problem z FF - "wstecz" wraca na samą góre strony

Witam.

Mam pewien nietypowy chyba problem. Mianowicie chodzi o to, że kiedy np. przeglądam aukcje na Allegro i wejdę w którąś z nich, a następnie będę chciał wrócić do listy przedmiotów i klikam “Wstecz” to kiedyś wracałem do poprzedniej strony, ale do momentu, w którym owa przeglądana aukcja się znajdowała (np. w połowie), a teraz kiedy klikam “Wstecz” to wraca mi na samą górę strony. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Jakaś wtyczka?

Pozdrawiam serdecznie!

Nie zaktualizowałeś FF przypadkiem?

Prawdopodobnie to można gdzieś zmienić w “about:config” ale nie jestem pewien na 100%

ps. zawsze możesz otwierać takie linki w nowej karcie, a gdy zamkniesz tą nową kartę to wrócisz do poprzedniej strony do miejsca|pozycji w której ją zostawiłeś.

Tak, właśnie FF jest zaktualizowany do najnowszej wersji (czyli 19.0.2).

Być może właśnie tam można coś zmienić, ale sam także nie mam pojęcia jak to zrobić.

Może ktoś wie co trzeba zdziałać?

Pozdrawiam

Mam dokładnie ten sam problem. FF wszędzie wraca na górę strony, a nie tam, gdzie ją opuściłem. Najbardziej uciążliwe jest to właśnie w przeglądaniu alledrogo. Moja wersja to FF 20.0

Wygląda na bug: http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=44719

Mam podobny problem ze stronami Interii i Allegro na FF 19.02. Na starszej wersji FF 18 z tymi samymi wtyczkami nie było tego problemu, więc raczej na pewno to wina Firefoxa, tylko nie wiadomo dlaczego nie u wszystkich tak się dzieje.

Problem rozwiązany!

Wchodząc na inną stronę znalazłem taką odpowiedź:

Problem po tym zabiegu zniknął. Aby to zrobić trzeba najpierw wejść na stronę Allegro (np. na ich stronę główną) i włączyć " Pasek dodatków", a na dole przeglądarki pojawi się pasek Adblocka. Trzeba tam kliknąć i wejść w " Otwórz listę blokowanych elementów" lub po prostu wykonać kombinację klawiszy Ctrl + Shift + V. Wyskoczy na dole okienko, w którym trzeba wpisać właśnie " modernizr" - powinna pojawić się tylko jedna linijka. Potem wystarczy kliknąć prawym i zablokować ten element (czy dodać filtr - jakoś tak).

Pozdrawiam!