Problem z Fifą 07 na Media Center Edition-nie da się zainsta

Zainstalowałem dodatki do fify - 07 Monkeydragon Series (http://fifapoland.net/pliki/index.php?act=view&id=278). Musiałem usunąć dodatek, ponieważ spowodował włączanie się gry w trybie okna. Teraz nie da się jej zainstalować. Otóż wcześniej udało mi się to zrobić (włączyłem tryb zgodności na win2000), lecz teraz kreator instalacji nie chce się włączyć (przy kursorze pojawia się “kieliszek”, który po kilku sekundach znika). Patrzyłem też w menadżeże zadań - nie ma żadnych aplikacji i procesów połączonych z tą Fifą.

Co zrobić, pomocy!

próbowałeś instalować fife od nowa?

No tak, usunąłem dodatek i fifę. A teraz nie da się jej zainstalować. ( z panel sterowania–>dodaj/usuń programy).

hmm…też miałem takie przypadki :? przeważnie jeśli to było coś ważnego to kończyło się na formacie

Też mi rozwiązanie :?

Prawdopodobnie instalator widzi jakieś pozostałości po grze, dlatego gra nie chce się instalować.

Może to pomoże:

  • Usuń ręcznie folder FIFA07 z folderu Moje Dokumenty (nie usuwa się on automatycznie przy deinstalacji gry).

  • Usuń ręcznie folder gry - FIFA07 , tzn. C:\Program Files\EA Sports\ FIFA07 (lokalizacja domyślna), folder ten również nie usuwa się automatycznie podczas deinstalacji gry.

Próbowałem :confused:

To jest tak, że kiedy włączam instalację bez trybu zgodności, to wszystko działa (instalator zatrzymuje się w momencie, kiedy pojawia się okienko, że nie mam directX 9.0c, który już jest zainstalowany). Poprzednio działało z trybem zgodności (z win2000).

Gdy pojawia się informacja, że nastąpi instalacja składników DirectX, zaakceptuj ją (gdy wybierzesz nie, bądź anuluj, instalacja gry rzeczywiście zostanie przerwana). Po instalacji elementów DirectX powinien nastąpić restart komputera, po czym automatycznie powinna rozpocząć się instalacja gry.

Nie ma innej możliwości - jest tylko przycisk “ok” i instalacja zostaje przerwana.

A jaki masz w ogóle DirectX zainstalowany, pomijając ten z FIFY07 ? Ten z gry, to tylko poprawki do DirectX 9.0c.

Powinieneś mieć to…:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=147 - DirectX 9.0c (kwiecień 2007)

… a dopiero później zainstalować poprawki do DirectX z FIFY07.

Jeżeli masz aktualne biblioteki DirectX (link), to zainstaluj je na nowo. Nie zaszkodzi. Jeżeli to nie pomoże, będziemy zastanawiać się dalej.

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 23:53

Aha… gra oryginalna ??

a skąd ściągałeś???

z:

**********

czy fifaserwis???

Wyczyść rejestr