Problem z Fifa 08

Witam. Mam duży problem z fifą 08. Posiadam laptopa Hp pavilon dv2000 |1.61 GHz | 1,93 GB ram | karte graficzna Nvidia Geforce Go 6150 i podczas meczu dosc czesto gra sie nagle przycina lub spowalnia …;/ probowalem grac na 1 rdzeniu procesora i to samo;/ mam rowniez najnowsze sterowniki do tej karty;/ Co moge jeszcze zrobic zeby chodzilo normalnie?

Dodam ze to samo dzieje sie na Need For Speed Carbon itp.

z gory dziękuje za pomoc!

Nie chcę cię zmartwić ale masz za słabą grafikę do tych gier. Wymiana sterów raczej nic nie da

Tutaj masz zestawienie kart graficznych w notebookach i ich wydajność

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar … 174.0.html

czyli mowisz ze wydalem 4000 tys. za sprzet i nie moge sobie zagrac w dobra gierke;/ hmm… jaka kartka bedzie dobra …

Podałem linka sam zobacz gdzie plasuje się twoja karta graficzna.

A co do wymiany grafiki nie za bardzo jestem przekonany że da się ją wymienić.

Ale może się mylę (oby).

może ktoś inny wie czy możliwa jest wymiana karty graficznej

Prosiłeś mnie o odpowiedz, ale ja również sądzę że wymiana może nie być możliwa.

Chociaż moja wiedza na temat laptopów nie jest duża.

Najlepiej by było jakbyś się zapytał w serwisie czy będzie możliwa wymiana, wtedy będziesz miał 100% pewności :wink:

Po prostu nie chcę Cię moją niewiedzą wprowadzić w błąd, oczywiście życzę żeby się udało wymienić :wink:

a również uważasz że to wina karty? Bo troche lipa ze tyle hajcu tak naprawde idze na marne a mowili mi przy kupnie ze ten laptop jest obecnie najlepszy do tego typu użytku (gry itd.)

Szczerze ?

To do gier on się w ogóle nie nadaje :stuck_out_tongue:

Jedyne co masz tam wystarczające to ilość ramu.

Procek słabiutki, grafika to samo.

Nie wiem kto Cię w taki błąd wprowadził :stuck_out_tongue:

Moze problemem jest przegrzewanie sie karty … bo przycina mi sie srednio 3-4 razy na mecz a tak to hula dobrze… sam nie wiem …

Moim zdaniem po prostu słaby sprzęt :wink:

Zmniejsz detale i rozdzielczość i sprawdz czy będzie to samo.

Jak słyszę wytłumaczenie: “bo masz zasłaby sprzet” to mnie slabi… core 2 duo 2,2 ghz, 4gb ram 8600 GF i bulet time w fifie hmmm to na pewno za slaby sprzet wnioskowac by mozna z gadki niektorych…

Dziwne bo na moim starym kompie pod xp (1,3 procek 512 ramu, 6200 GF fifa 08 smigala swietnie)

A problem tkwi, jak mądrzy ludzie pisali w sterach i oto link do najnowszych na ktorych fifa na laptopie zaczyna na prawde dzialac: http://www.laptopvideo2go.com/

ZaczekKSM , dwie sprawy:

  1. Proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  2. Na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.