Problem z fifa 12! 100 % użycia procesora

Witam. Mam problem z fifa 12. Od jakiegoś czasu w Menu gry fifa 12 procesor osiąga użycie 100 % i gra strasznie sie zacina. Próbowałem wszystkiego oprócz reinstal. Mam orginał i boje sie że bede musiał od nowa ściągać. Dodam tylko że sprawdzałem inne gry i wszystko jest ok. Działajaą na full bez zacinki. Mój sprzęt: Procesor Intel C2D E8400 ( oc 4,2 Gh) RAM: 4 GB OCZ DDR2 PC-6400, grafa: GEFORCE ASUS GTX 560 . Proszę o pomoc !

Jeśli nie wiesz o co chodzi to najlepiej się w ogóle nie udzielaj. Dla twojej wiadomości origin działa jak steam i gry można zarówno zainstalować z płyty jak i ściągnąć po wpisaniu klucza, a w przypadku osób które kupiły wersję elektroniczną pozostaje tylko ta druga opcja. Nie rozumiem więc po co takie głupie docinki z twojej strony.

Ale wracając do problemu autora. Problem jest znany i można poczytać o tym na kilku forach, dzieje się tak już od kilku dni, ale niestety EA na razie na ten problem nie reaguje. Co ciekawe problem dotyczy chyba tylko polaków, bo rozwiązanie go jest dosyć proste, wystarczy, że zmienisz język origina na angielski (nie język fify a samego origina, w fifie dalej można wybrać polski) i problem ten nie będzie występował.

Rozwiązanie dość dziwne, ale działa :slight_smile:

Pozdrawiam

Dzieki kolego ! należy Ci sie duże piwo ! na angielskim originie użycie spadło do 20-30% !!

Problem owszem został delikatnie zniwelowany, ale gra się dalej potrafi nieźle przyciąć. To jest conajmniej dziwne, tym bardziej, że od momentu premiery gra śmigała aż miło.

Ciekawe co za cichy update ostatnio wrzucili, że płynność grania spadła znacznie.