Problem z FIFA 13 wyłącza się po kilku minutach

Witam. Potrzebuje pomocy z FIFA 13 gra mi się co jakiś czas sama wyłącza a jestem maniakiem grania w fife a nie mogę sobie spokojnie pograć. Czasami meczu nie idzie dokończyć bo się wyłączy. Pomóżcie mi

Gra oryginalna? Jaki system? Jaki masz sprzęt? Podaj pełną specyfikację wraz z marką i modelem zasilacza.

Tak gra jest oryginalna.

Windows 7 Ultimate

Typ systemu 64 bitowy

ACER

5,9 Indeks wydajności

Procesor: AMD Phenom[tm] II X4 840 3.20 GHz

RAM 4 GB

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6700 series

Zasilacz Tracer power supply highlander 500 w

Uruchamiasz przez skrót czy Program Origin ? Sterowniki do grafiki aktualne ? Na jakich ustawieniach grasz ?

Uruchamiam przez origina ale bez podłączenia do neta. Komputer mam już ponad rok i nie aktualizowałem sterowników. A gram na ustawieniach rozdzielczość 1280x720, jakość renderowania wysoka, ustawienia MSAA 2x, klatki na sekundę bez ograniczeń, mam jeszcze ustawione aby czekać na synchronizacje pionową a motyw windows areo jest wyłączony.

UNO - włączaj grę przez Origin gdy jest podłączona do sieci !!

DWA - zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej.

Poza tym granie w Fife Online nie daje Ci wsparcia technicznego do gry - brak nowych aktualizacji i łatek do gry.

Ok będę włączał przez origina online i jutro spróbuje zainsalowac nowe sterowniki choc nie wiem jak.

A tak na marginesie to gram offline bo mam strasznie wolny internet blueconnecta i jeszcze pełno lasów do okoła zasięg słaby więc nawet taka aktualizacja origina trwa ok 2 godzin. Ale to różnie z tym moim netem bywa ale ogólnie wolny.

Dodane 05.02.2013 (Wt) 23:42

Aktualizacja fify ani origina nie pomogła nadal się wyłącza jutro zainstaluje najnowsze sterowniki i zobaczymy.

Dodane 06.02.2013 (Śr) 22:02

Aktualizacja sterowników do karty graficznej nie pomogła. A gra przez pierwsze dwa miesiące od zakupu w dzień premiery chodziła bez problemów.

Dodane 08.02.2013 (Pt) 18:49

Ma ktoś jakieś pomysły jak rozwiązać problem?

Dodane 02.03.2013 (So) 13:05

Udało się rozwiązać problem :smiley: . Wystarczyło osunąć wszystkie zapisy fify w moich dokumentach tam gdzieś występował problem bo jak tylko to usunąłem to gram mi się nie wyłącza.

1 polubienie