Problem z filmami na "chomikuj"

Cześć. Mam problem z podglądem niektórych filmów na “chomikuj”. Są filmy, których podgląd działa normalnie, natomiast niekiedy zdarzają się takie, w których po odtworzeniu pojawia się czarne tło i napis: “the media could not be loaded because the server or network failed”. Kiedyś (ok rok temu) podgląd tych filmów był możliwy (przynajmniej tych, które pamiętałem i sobie ponownie sprawdziłem). Czy problem tkwi gdzieś w systemie?

1 polubienie

Sprawdź jak zadziała na innym źródle dostępu do internetu, na innej przeglądarce.

Jak ruszy przynajmniej na innym źródle, to nie masz problemu raczej z systemem.

Działa tak samo, a w zasadzie nie działa. Wiesz w czym tkwi problem?

Może w formacie filmku, gui / framework odtwarzacza chomikuj.

Niektóre filmy można podejrzeć w tym formacie, w którym inne nie działają, więc format chyba nie gra roli

Jak chcesz możesz próbować zobaczyć kody błędów z konsoli webdevelopera:

F12 (poza Operą) / Ctrl + shift + I (Opera / Chrome) / Ctrl + shift + K (Firefox PL)

Uuu, to już wchodzimy w coś zaawansowanego. Nie wiem czy to dla mnie, typowego zielonego

A możesz podać odnośniki do dwóch takich nie działających filmów? Chętnie sprawdzę, czy u mnie też nie będzie działać ten podgląd. Może być na pw, jeśli tu nie można :wink:
Wiele filmów do takiego poglądowego obejrzenia można znaleźć na YT i cda.pl
A pobieranie jest legalne. Nielegalne jest tylko udostępnianie i nie mam pojęcia z jakiego powodu ktoś miałby się bać zaglądać na chomikuj

Podobno uBlock buguje w chrome odtwarzacz chomikuj, było zgłoszenie że komuś audiobuka zresetowało po 30 minutach, a miał z 3 godziny odtwarzania.

Coś czuję po kościach że lepiej żebyś nie chciał zobaczyć tych filmów jeśli jesteś w związku i miałbyś zostać przyłapany :wink:

Mówię o normalnych filmach. Nie wnikam jak sytuacja wygląda u ciebie.