Problem z filmami


(Izabela Szostak) #1

Witam,

mam problem z dwoma filmami, ponieważ nie otwierają się ani w bs playerze, ani v playerze. Pojawia sie komunikat, że nie mozna otworzyć pliku, albo, że pojawił się nieznany błąd ( to w wmp). To sa filmy ze skrótem .avi i moge je tylko odtworzyć w vlc playerze, Czy jest na to jakas rada? Będę wdzięczna za wszytskie sugestie :slight_smile:

Pozdrawiam


(w32.sasser) #2

Skoro odtwarza film w VLC to znaczy, że kodeki masz w systemie. Nie chę tu zaczynać wojny o to, jaki odtwarzacz do filmow jest najlepszy. Proponuję Ci tylko zainstalować AllPlayer’a. link: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=25&t=24 Ja używam do filmow AllPlayer’a i Media Player Classic. link: http://www.amnezja.org/modules.php?name … e&sid=8596 Ten ostatni otwiera wszystkie pliki video i audio, jeśli tylko w systemie są odpowiednie kodeki. Ja osobiście korzystam z zestawu kodekow K-Lite Codec Pack. link: http://www.codecguide.com/ Nie mam żadnych problemow z otwieraniem plikow AVI.

A wracając dp pytania to przyczyn może być bardzo dużo :slight_smile:


(Izabela Szostak) #3

Pobrałam kodeka i jeden z tych filmów sie otworzył, dziękuje bardzo, ale z tym drugim nadal mam problem. All player wyświetił informację, że brakuje kodeka, potrzebny kodek xvid (four cc) lub zbior uszkodzony, ale ten film działa nadal w VLC i w media player classic, wiec nadal jestem w kropce:). Z góry dziekuję za pomoc.