Problem z filmami

(Bandita1991) #1

Witam !!

Mam maly problem, otóż od kilku dni nie mogę włączać filmów przez żaden z programów do odtwarzania jakie posiadam... działają jedynie przez Winampa i WMP 9.0

Próbowałem odtwarzać All Playerem i Cinema Playerem, ale podczas włączania filmu wiesza mi sie komputer. Nie wiem co z tym zrobić... może ktoś mi pomoże.

Mam Windowsa XP + SP1 i wszystkie inne poprawki :stuck_out_tongue:

Z góry dziękuję wszyskim :smiley:

(Jr14) #2

Hmm, może przeinstaluj kodeki. Sprawdź czy na kompie nie masz żadnych szpiegów. Może to pomoże, ale w to jednak wątpie, ale spróbować nie zaszkodzi.

(3dm Racek) #3

Zainstaluj FFDshow najnowszy.

(Bandita1991) #4

Zrobiłem to co mówiliście ale nic z tego i nie sądze aby coś dało zainstalowanie kodeka skoro mi sie wiesza komputer, a przez pozostałe programy działa :?

(Vojtz) #5

Napisz jaki masz sprzęt.

(Bandita1991) #6

Procesor: AMD Duron 1000

Grafika: Ge-Force 2 MX 400 64 MB

Dźwięk: Sound Blaster Live 5.1 OEM

Pamięć: 256 MB DDR

Nie pamiętam płyty głównej, ale później zmienie :smiley:

(Wubeker) #7

Miałem kiedyś podobny problem, był on spowodowany starymi kodekami. Rozwiązanie: przy uruchamianiu filmu trzeba kliknąć na ikonke w trayu i wybrać inny kodek niż jest zaznaczony. Najlepiej odrazu ten co był zaznaczony usunąć bo to on jest sprawcą problemów. Mam nadzieje że pomogłem

(Vojtz) #8

Filmy powinny chodzić na tym sprzęcie, zainstaluj pakiet FFDeshow i AC3 od dźwięku, ale najpierw odinstaluj wszystkie kodeki od filmów. Jeśli masz XP-ka spróbuj zastosować przywracanie systemu do punktu w którym filmy działały (jeśli taki był utworzony). Spróbuj z ALLPlayerem. Powodzenia.

(fiesta) #9

Ile jeszcze masz zamiar napisać dzisiaj tych OTów :twisted: ??

(ReNeGaT^) #10

Mialem ten sam problem, a powodem byl WMP 9.0

Po odinstalowaniu programy i zainstalowaniu nowych kodekow wszystko wrocilo do normy

(Porsh) #11

pomocy szukam dobrej rady! !!

(Marsmo) #12

Ekscytacja Bono i jego formacją, wcale nie usprawiedliwia ściągania z tej stronki! :evil: :evil: :evil:

Nawet dobrze, że Ci się nie odtwarzają te pliki! :twisted: Bo to jest nielegalka!

"Idź i nie grzesz więcej..." :stuck_out_tongue:

(Porsh) #13

waterproof co ty wiesz o dobrej muzyce??????? kim ty jestes ???? nie grzesz wiecej! !!

(fiesta) #14

nie piracić więcej !!

a i owszem ale według regulaminu i założeń całego vortalu nie udzielamy tutaj pomocy domorosłym piratom :evil: :evil: :evil: