Problem z filmami

Witam !!

Mam maly problem, otóż od kilku dni nie mogę włączać filmów przez żaden z programów do odtwarzania jakie posiadam… działają jedynie przez Winampa i WMP 9.0

Próbowałem odtwarzać All Playerem i Cinema Playerem, ale podczas włączania filmu wiesza mi sie komputer. Nie wiem co z tym zrobić… może ktoś mi pomoże.

Mam Windowsa XP + SP1 i wszystkie inne poprawki :stuck_out_tongue:

Z góry dziękuję wszyskim :smiley:

Hmm, może przeinstaluj kodeki. Sprawdź czy na kompie nie masz żadnych szpiegów. Może to pomoże, ale w to jednak wątpie, ale spróbować nie zaszkodzi.

Zainstaluj FFDshow najnowszy.

Zrobiłem to co mówiliście ale nic z tego i nie sądze aby coś dało zainstalowanie kodeka skoro mi sie wiesza komputer, a przez pozostałe programy działa :?

Napisz jaki masz sprzęt.

Procesor: AMD Duron 1000

Grafika: Ge-Force 2 MX 400 64 MB

Dźwięk: Sound Blaster Live 5.1 OEM

Pamięć: 256 MB DDR

Nie pamiętam płyty głównej, ale później zmienie :smiley:

Miałem kiedyś podobny problem, był on spowodowany starymi kodekami. Rozwiązanie: przy uruchamianiu filmu trzeba kliknąć na ikonke w trayu i wybrać inny kodek niż jest zaznaczony. Najlepiej odrazu ten co był zaznaczony usunąć bo to on jest sprawcą problemów. Mam nadzieje że pomogłem

Filmy powinny chodzić na tym sprzęcie, zainstaluj pakiet FFDeshow i AC3 od dźwięku, ale najpierw odinstaluj wszystkie kodeki od filmów. Jeśli masz XP-ka spróbuj zastosować przywracanie systemu do punktu w którym filmy działały (jeśli taki był utworzony). Spróbuj z ALLPlayerem. Powodzenia.

Ile jeszcze masz zamiar napisać dzisiaj tych OTów :twisted: ??

Mialem ten sam problem, a powodem byl WMP 9.0

Po odinstalowaniu programy i zainstalowaniu nowych kodekow wszystko wrocilo do normy

pomocy szukam dobrej rady! !!

Ekscytacja Bono i jego formacją, wcale nie usprawiedliwia ściągania z tej stronki! :evil: :evil: :evil:

Nawet dobrze, że Ci się nie odtwarzają te pliki! :twisted: Bo to jest nielegalka!

“Idź i nie grzesz więcej…” :stuck_out_tongue:

waterproof co ty wiesz o dobrej muzyce??? kim ty jestes ??? nie grzesz wiecej! !!

nie piracić więcej !!

a i owszem ale według regulaminu i założeń całego vortalu nie udzielamy tutaj pomocy domorosłym piratom :evil: :evil: :evil: