Problem z filmami


(Alien279) #1

Kupiłem dziś nową kartę GF 7600GS 256MB no i nie mogę wyświetlić żadnego filmu bo mi się komputer zacina jak nie wiem, a gry chodzą świetnie. Nawet nie mogę skonfigurować karty bo panel sterowania też się zacina. w czym może być problem ??


(FXJ) #2

Usunąłeś sterowniki od poprzedniej karty?

Zainstaluj: http://www.free-codecs.com/download/K_L ... c_Pack.htm


(Kosior6) #3

alien279

Przeinstaluj sterowniki ale przedtym usun stare.

Zainstaluj te codecki

Używam ich już dosyć długo i nie miałem jeszcze pod nimi problemów z odpaleniem filmu... Aha no i do oglądania filmów uzywaj AllPlayera...


(Placio74) #4

Zajrzyj również do tego tematu:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sho ... &p=2398115

(Szczerze mówiąc, wciąż nie wiem jaka jest przyczyna występowania problemu i jakie może być jego konkretne rozwiązanie. :? )


(Alien279) #5

Kodeki mam stare i były dobre ACE Mega CoDecS Pack no ale też tak pomyślałem że chodzi o sterowniki bo w rzeczywistości nie były odinstalowane ale chyba znam powód bo chyba mam za słaby zasilacz o 50W jest jakiś sposób żeby jakoś pociągnąć oprócz kupienia nowego zasilacza. PS: Napęd dvd przestał czytać płyty wszelkiego rodzaju :frowning: mam LG HL-DT-ST DVD-ROM GDR8163B


(fiesta) #6

Zakup nowego zasilacza

8)


(Alien279) #7

Tak jak w podanym linku do innego forum zmienienie przyspieszenia sprzętowego naprawiło problem z filmami wiec na czas oglądania moge zmieniać to a w grach jest oki tylko co z napędem dvd jeśli nie moge niczego z płytki zainstalować.