Problem z filmem


(Mark Petersen) #1

Witam ! Mam pytanko,otóż czego brakuje,żeby płynnie film można było obejrzeć ? Mam All Playera 2.2.8. w live uptade też zaktualizowanego,poza tym instalowałem K-Lite Codec Pack,ffdshow i DivX Bundle.Podczas oglądania filmu w foracie mpeg czy w avi zdarza się w niektórych filmach,że zatrzymuje się obraz a czas leci 5 sekund dalej i ponownie odtwarza...i tak w odstępach 10-15 sekundowych.Wiem,że są jakieś filtry czy to może coś innego mu potrzeba i brakuje żebym zainstalował jeszcze.Prosze o pomoc.Dzięki ! Pozdro !!


(P Ch86) #2

Wystarczy zainstalować jeden zestaw kodeków (K-Lite Codec Pack) ! Zdarza się, że filtry czy inne kodeki mogą się gryźć ze sobą i powodować róże skutki

! Osobiście polecam odinstalowac wszystko i zainstalowac tylko K-Lite Codec Pack !!


(Pmmaly) #3

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=723&t=36 skorzystaj z tego.


(Mayster X) #4

poczytaj :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=5525

przed ewentualą instalacją przeczyśc rejestr ... :slight_smile:

a czy sytuacja zdarza się tylko w wybranych filmach ... i w tych samych miejscach ... być może to wina filmu ... :wink:


(Mark Petersen) #5

Właściwie to ciężko mi powiedzieć,czy w wybranych filmach...,ale w miejscach raczej nie...Usunę je wszystkie i zrobie porządek.Możliwe jest,jak napisał kolega,że być może gryzą się któreś ze sobą...,dlatego zainstaluje tylko ten K-LITE Codec Pack i więcej nic.Tylko mam pytanko,gdyż jak instalowałem już tego K-Lite Codec Packa,to klikając za każdym razem dalej i dalej podczas instalacji,są do wyboru jakieś różne rzczy tz.kodeki póżniej filtry itd,czy ja mam wszystko pozaznaczać czy zainstalować poprostu standardowo czyli w czasie całej instalacji,tylko klikając dalej i dalejj i tak do samego końca instalacji...,nie dodając nic,tylko tak jak on sobie sam ustawił...i jeszcze jedno.Po wgraniu tego K-Lite Packa otwierając program All Player i wchodząc na LiveUptade on sobie zaznacza div i coś jeszcze i zrobić pobierz,czy wogóle już nic nie aktualizować przez All Playera,żeby nie pomieszał...,czy on tylko sobie jakoś to ustawia...? Bo nie wiem czemu on coś jeszcze pobiera.Przy okazji jak ktoś wie,to niech poda z jakiej stronki ściągnę najnowszą wersje tego K-Lite Codecs Packa.Dzięki !


(boczi) #6

http://www.free-codecs.com/download/K_L ... c_Pack.htm

Przez instalator możesz przejść nie zmieniając nic, chyba że masz jakieś konkretne wymagania, potrzeby, to zmieniasz wg uznania. Przy standardowych opcjach powinno też być wszystko OK.


(Mayster X) #7

możesz pobrać jeśli problem dalej by występował