Problem z filmikami w grach

Mam pewien problem otóż gdy mam jakiś filmik np. w GRAW czy Conflict Global Storm jest tak co 2 sekundy się zacina na sekunde w skutek czego głos jest szybszy niż obraz niby nic ale strasznie mnie to wkurza może ktoś wie jak to naprawić

a aktualizowałeś sterowniki od karty graficznej??i czy komp spełnia minimalne wymagania sprzętowe??

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 19:25

w danej grze

stery aktualizowałem a wymagania na pewno spełnia

jaką masz kartę??

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 20:34

i podaj wersję sterownika do niej

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 20:35

i sprawdź przyspieszenie sprzętowe

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 20:39

i podaj przy okazji informacje o swoim sprzęcie

radeon 9600

athlon 64 3000+

płyta gigabyta

768 RAM

Daro7 , a czy ta gra jest oryginalna? :slight_smile:

GRAW mam oryginał a Conflict Global Storm mam z cd-action na luty

http://www.gry-online.pl/S048.asp?id=1&numer=485

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 6:45

coś sobie przypomniałem jak miałem oblivion to jak był filmik to mi się włanczał ffdshow i nic się nie działo

to może odinstaluj ffdshow, przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie najnowszą wersję…

do obka potrzebny ffdshow ale u mnie bylo ok :slight_smile:

ściągnąłem tego ze strony dp i rejestr też przeczyściłem i dalej to samo :frowning:

Próbowałeś z nowym DirectX? Może zdefragmentuj dyski Perfect Disk…

Wirusków oczywiście nie ma?

DirectX mam 9.0c a wirusków raczej nie mam

z grudnia???

raczej to wiesz,… przeskanuj antywirem oraz online dostępnymi na vortalu, defragmentacja jak najbardziej wskazana…

to zrobię teraz skan avastem i jeszcze jedno ten problem mam tak gdzieś od listopada

ok jak zrobię te skany i defragmętacje to się odezwe

znalazłem ten program do defragmentacji wersje 8 build 46 co prawda po ang ale spróbuje tym zrobić

ale najlepiej odpisuj mi na wszystko o co pytam, bo nie chce mi sie drugi raz powtarzac… przeskanuj też online pandą z vortalu!

ej a jak włączyć defragmętacje w tym programie ??

czysto avast panda cisza

:x instalujesz, wchodzisz klikasz na dysk i chyba coś tam “smart pefrorm defragment” …

http://www.idg.pl/ftp/program.asp?id=12864&sys=pc&z=2

Też tak miałem w kilku grach ale to wynika z wymagań gry.Poprostu jeśli wszystko masz ustawione na maxa to głos z filmem się nie zgadza.Oczywiście jeśli masz słabszy komputer.

tam nie ma nawet czegoś takiego

No to ‘entire drive’ a tamta komenda była w Perfect Disk 7…

lipa nic nie dała defragmentacja dalej to samo