Problem z Firefox, konkretnie uzycie procesora

Witam! Mam problem, od kilku dni dzieje się coś z kompem, dokładniej z przeglądarką Firefox, zawsze była niezawodna, a teraz jeśli przeglądam stronki obojętnie jakie po jakimś czasie zaczyna zamulac i strasznie wzrasta zużycie procesora:(:(:frowning: w takim momencie nie moge nic robić, tylko myszką ruszać. Co to może być?? Kilka dni temu robiłem reinstalke systemu. Z gory wielkie dzieki za pomoc. Pozdrawiam!

Może niezainstalowałes wszystkich sterowników dla komputera ? Jeśli tego niezrobiłes to koniecznie zainstaluj wszelkie sterowniki jakie otrzymałeś wraz ze sprzętem. Jeśli to nie poskutkuje to sprubój przeinstalować FireFoxa.

Skanowałeś system?

Skanowac?? Nie skanowalem, a czym przeskanowac?? Jesli moge spytac

np. AVG Antispyware

anty wirusem jakimś Nod32 , AVAST czy co tam posiadasz i do tego jeszcze możesz spypotem przelecieć

Jeśli chodzi o sterowniki to z pewnościa wszystkie zainstalowalem. Odnośnie przeinstalowania Firefoxa? Jak to zrobić?

Mam to samo. Skanowałam kompa, czysty jak łza. A wszystko zaczęło się po ostatniej aktualizacji, gdzie - chcąc ulepszyć - chyba co nie co spieprzyli :expressionless: Dlatego coraz częściej korzystam z Opery. Przechodzę powoli na stronę wroga :twisted:

System jest czysty :(:frowning: Wiec co to moze byc??

Dzisiaj po raz kolejny sprawdzalem system wszystkimi już możliwymi programami do tego przeznaczonymi i jest czysty jak łza a problem nadal jest :(:frowning: Bezradny:(

Zrobione to?

standardowa diagnostyka firefox